جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۰

نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۰ روی خروجی سازمان سنجش + جزئیات

03:00۱

پس از گذشت حدود ۶ ماه، نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش اعلام شد که بر اساس آن، هزار و ۲۷۴ نفر پذیرفته شدند.

به گزارش اسپات نیوز، آزمون دکتری ۱۴۰۰ روز جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹در ۱۱۰ شهرستان برگزار شد. تعداد ۱۸۵ هزار و ۷۷۵ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده بودند که در مجموع یک هزار و ۲۷۴ نفر در این دوره پذیرفته شدند.

در اطلاعیه سازمان سنجش که به مناسبت اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۱۴۰۰ منتشر شده، آمده است:

متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته‌ محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نمی‌باشند؛ در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن‌ها رفتار خواهد شد.

متقاضیانی که اسامی آن‌ها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی اعلام شده است، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

ارسال درخواست و ارتباط غیرحضوری با سازمان سنجش

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات محتوای کارنامه می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۰۷/۰۶/۱۴۰۰ به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود.

متقاضیان می‌توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۰۷/۰۶/۱۴۰۰ واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17968

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

1 دیدگاه

  1. aminvoov

    عالی بودش ممنونم

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com