جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

انتقال مسی به پاریس‌ژرمن

برنده انتقال مسی به پاریس‌ژرمن چه کسی بود؟

03:00۰

در حالی که شاید انتقال مسی به پاریس‌ژرمن یکی از تلخ‌ترین لحظات فوتبالی در سال‌های اخیر باشد، طرفداران پاریس‌ژرمن احتمالا ازین جدایی بیش از هر کس دیگری خوشحال هستند.

به گزارش اسپات نیوز، جدایی مسی از کاتالان‌ها می‌تواند خسارتی معادل ۱۳۷ میلیون یورو به برند این باشگاه وارد کند. طبق گفته یکی از فعالان ورزشی، پس از رفتن مسی به پاریس، فروشگاه‌های رسمی بارسلونا ۸۰ درصد افت فروش داشته‌اند. این در حالی است که انتقال مسی به پاریس‌ژرمن خبر خوشی برای طرفداران این تیم است.

نشریه اسپرت در گزارشی اعلام کرد: پیش از جدایی مسی از هر ۱۰ کیت، ۸ عدد با نام مسی به فروش می‌رسید. احتمال می‌رود که این افت به علت شوکی باشد به هواداران وارد شده، باشد و درصد بالایی ازآن طی ماه‌های آینده جبران شود.

این در حالی است که در پاریس شرایط متفاوت است. تنها در دو روز اول ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر به فالوورهای اینستاگرامی این باشگاه اضافه شد. پاریس‌ژرمن تمامی۱۵۰ هزار پیراهنی که با نام مسی آماده کرده بود را تنها در ۷ دقیقه به فروش رساند و فردای آن روز هم شاهد صف عجیب و غریب هواداران این تیم برای خرید از فروشگاه‌های باشگاه بودیم.

بیشتر بخوانید:

طبق برآورد‌ها این تیم پاریسی تنها در دو روز ابتدایی،حدود ۱۳ میلیون یورو از طریق فروش لباس، درآمد داشته است. همچنین پیش‌بینی می شود که تنها در دو سه ماه ابتدایی، پاریسی‌ها مبلغی معادل مبلغ قرارداد، از طریق فروش لباس درآمدزایی کنند.

ناصر الخلیفی، مدیر عامل باشگاه فوتبال پاریس‌ژرمن در یکی از مصاحبه‌های خود به تعداد بالای شرکت‌های تجاری که بعد از قرارداد مسی خواهان همکاری با باشگاه شده بودند اشاره کرد ولی از جزئیات آن حرفی به میان نیاورد.

مستقل از نتایج فوتبالی آینده، به نظر می‌رسد این انتقال برای تیم پاریس‌ژرمن از تمام جوانب سود‌ده باشد. در صورتی که پاریس با مسی موفق به فتح چمپیون لیگ (Champions League) شود می‌توانیم این انتقال را موفق‌ترین اقدام ناصر‌الخلیفی در چند سال اخیر در نظر بگیریم.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18132

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com