جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تایید صلاحیت رانندگان اسنپ

تایید صلاحیت رانندگان اسنپ با همکاری ناجا جدی‌تر می‌شود

03:00۰

با بارگذاری اطلاعات فرد متقاضی در پرتال مشترک اسنپ با ناجا ، تایید صلاحیت رانندگان اسنپ به منظور تامین امنیت‌ سفرهای اسنپ، صورت می‌گیرد.

به گزارش اسپات نیوز، تایید صلاحیت رانندگان اسنپ ازین پس با کمک پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا صورت می‌گیرد. به این معنا که اطلاعات فرد متقاضی فعالیت در اسنپ پس از ثبت نام و ارائه مدارک، در پرتال مشترک اسنپ با ناجا بارگذاری می‌شود و پس از آن ناجا از طریق شماره ملی این افراد، سوابق متقاضیان را بررسی کرده و نتیجه این استعلام را به اسنپ اعلام می‌کند.

نکته حائز اهمیت در این فرایند این است که ناجا بانک‌های اطلاعاتی کاملی در اختیار دارد و صلاحیت فرد متقاضی را از منابع مختلفی بررسی می‌کند و در صورتی که فردی گواهی عدم سو پیشینه داشته باشد، ناجا او را برای فعالیت در اسنپ رد صلاحیت می‌کند.

از دیگر اقدامات اسنپ در راستای تامین امنیت سفرهایش می‌توان به ثبت اطلاعات کاربران و مشخصات سفرها، قرار دادن سرویس امنیت سفر در داخل اپلیکیشن و پشتیبانی ۲۴ ساعته از راهکارهای سفر امن، اشاره کرد. سرویس امنیت سفر با انتخاب دکمه آبی رنگ فعال شده و پس از آغاز سفر بر روی اپلیکیشن نمایش داده می‌شود. این سرویس به کاربر امکان تماس با تیم امنیت را می‌دهد. کارشناسان این تیم برای حل موارد حاد و اضطراری آموزش دیده‌اند و تا پایان سفر و رسیدن مسافر به مقصد او را همراهی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

از قابلیت‌های جدید اسنپ می‌توان به قابلیت ارسال پیام فوری به کارشناس امنیت اشاره کرد. این قابلیت به زودی برای تمامی کاربران قابل دسترسی خواهد بود. این قابلیت مناسب زمان‌هایی است که امکان تماس تلفنی با تیم امنیت سفر نباشد، در این صورت می‌توان مشکل را از طریق پیام متنی به کارشناس تیم امنیت منتقل کرد.

در حال حاضر این قابلیت در نسخه وب‌اپلیکیشن فعال است و در ماه‌های آینده به نسخه اندروید اپلیکیشن اسنپ اضافه خواهد شد.

سرویس اسنپ همچنین دارای گزینه درخواست آمبولانس است و علاوه بر این اگر مسافر با مشکلات حریم شخصی در سفر خود مواجه شد، می‌تواند در بخش بازخورد سفر، برخوردهای نامناسب و ناهنجار را گزارش دهد. رانندگان اسنپ بر اساس این گزارشات، بسته به میزان، نوع و تکرار آن‌ها بازخواست و یا غیرفعال می‌شوند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18157

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com