جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

وام ۱۴۰ میلیونی مسکن مجردها

نحوه دریافت وام ۱۴۰ میلیونی مسکن مجرد‌ها چگونه است؟

03:00۰

طبق آخرین آمار، قیمت اوراق مسکن نسبت به دو هفته قبل افزایش یافته و اکنون به طور مجموع برای دریافت وام ۱۴۰ میلیونی مسکن مجرد‌ها ، متقاضیان باید ۲۸۰ برگه اوراق به ارزش ۱۷ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان خریداری کنند.

به گزارش اسپات نیوز، متقاضیان برای دریافت  وام ۱۴۰ میلیونی مسکن مجرد‌ها باید به طور مجموع ۲۸۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند.

طبق آخرین آمار به دست آمده، قیمت اوراق مسکن نسبت به دو هفته گذشته افزایش یافته است. به این ترتیب متاهل‌های تهرانی تا دو هفته پیش با پرداخت ۲۸ میلیون و ۶۰۸ هزار تومان، می‌توانستند وام ۲۴۰ میلیونی دریافت کنند، در حالی که هم اکنون برای دریافت این وام باید ۲۹ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان هزینه کنند.

طبق آخرین بررسی‌های وضعیت قیمت اوراق مسکن، هر برگ اوراق مسکن در فروردین و اردیبهشت‌ماه سال گذشته ۶۰ هزار و ۷۰۰ و در خردادماه ۹۹، ۶۱ هزار و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند. قیمت هر برگ ازین اوراق در تیرماه سال گذشته ۶۱ هزار و ۵۰۰ هزار تومان، در مردادماه ۶۱ هزار تومان و در شهریورماه ۶۱ هزار و ۹۰۰ تومان بود.

بیشتر بخوانید:

در فروردین‌ماه ۱۴۰۰ این اوراق با قیمت ۶۱ هزار و ۴۰۰، اردیبهشت‌ماه با قیمت ۶۱ هزار و ۳۰۰ و در خردادماه سال جاری نیز با قیمت ۶۲ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌شد.

بر اساس این آمار و با توجه به اینکه مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت کنند که شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان جعاله می‌شود. برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این اوراق با تسه  ۶۲ هزار و ۱۰۰ تومانی، ۱۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان می‌شود.

همچنین با در نظر گرفتن ۴۰ میلیون تومان وام جعاله که باید برای آن باید ۸۰ ورق به مبلغ ۴ میلیون ۹۶۸ هزار تومان خریداری کنند، که در مجموع هزینه خرید اوراق برای دریافت وام ۱۴۰ میلیونی مسکن مجرد‌ها به ۱۷ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان می‌رسد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18173

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com