جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت کوییک دنده‌ای

قیمت کوییک دنده‌ای در بازار چقدر است؟

02:58۰

قیمت کوییک دنده‌ای در حالی افزایش پیدا کرد که با تعطیلی اصناف و مشاغل، حجم معاملات به کمترین حد ممکن رسیده است.

به گزارش اسپات نیوز، قیمت کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ به ۱۷۰ میلیون تومان رسید. در حالی که با تعطیلی اصناف و مشاغل، حجم معاملات به حداقل رسیده، قیمت خودرو در بازار همچنان روند رو به رشدی را طی می‌کند. به طوری که خودرو پراید مدل ۱۳۲ که در روز گذشته ۱۳۰ میلیون تومان بود امروز به ۱۳۱ میلیون رسیده است.

در میان گروه خودروهای پراید مدل‌های ۱۱۱ و ۱۳۱ در ۲۴ ساعت گذشته قیمت ثابتی داشته‌اند در حالی که مدل ۱۳۲، ۱۵۱ و ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ در همین مدت یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته و امروز به ترتیب با قیمت‌های ۱۳۱ میلیون، ۱۴۶ میلیون و ۱۵۴ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

این در حالی است که خودروهای گروه پژو افزایش قیمت بیشتری را نسبت به گروه پراید تجربه کرده‌اند . پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۳۹۹ از ۲۲۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۰ میلیون تومان رسیده و تیپ ۵ این خودرو در همین مدت زمان ۵ میلیون تومان گران‌تر شده و در حال حاضر ۲۹۵ میلیون تومان قیمت دارد. خودرو پژو پارس ساده ۹۹ نیز از روز گذشته تا امروز ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته و اکنون به قیمت ۲۵۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

در میان خودروهای دنا تنها دنا توربو پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ در این مدت افزایش قیمت داشته، این خودرو از ۴۱۵ میلیون تومان در روز گذشته به ۴۲۰ میلیون تومان رسیده است.

در میان خودروهای تیبا نیز تیبا صندوق‌دار و تیبا ۲ رینگ فولادی در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند.

در میان خودروهای کوییک اما کوییک دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ از ۱۶۱ میلیون تومان به ۱۶۴ میلیون تومان رسیده و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته و اکنون به قیمت ۱۷۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18287

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com