جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بسته اینترنت تخفیف‌دار شاتل

نحوه دریافت بسته اینترنت تخفیف‌دار شاتل ؛ ویژه دوره قرنطینه

03:00۰

به دلیل اوج‌گیری شیوع کرونا و اجرای مجدد قوانین قرنطینه شهرها، بسته اینترنت تخفیف‌دار شاتل در دسترس مشترکین این سیم‌کارت قرار می‌گیرد.

به گزارش اسپات نیوز، با شیوع کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرها و اجرای مجدد قرنطینه، بسته اینترنت تخفیف‌دار شاتل با هدف تسهیل ارتباطات و کاهش هزینه‌های دورکاری در اختیار مشترکین این سیم‌کارت قرار می‌گیرد.

این طرح ویژه تخفیف‌دار ویژه ایام قرنطینه بوده و از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ مردادماه ادامه‌ خواهد شد. شاتل هر روز بسته جدیدی تا تخفیف ویژه تا ۵۰ درصد در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد. این بسته‌ها با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱ ستاره ۳ مربع، از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل و یا از طریق مرجعه به اپلیکیشن «شاتل موبایل من» و سیستم مدیریت حساب کاربری شاتل موبایل قابل مشاهده و فعال‌سازی هستند.

شاتل سابقا هم در دوره‌های قرنطینه پیشین، بسته‌های تخفیف‌دار این چنینی به مشترکان خود ارائه کرده است. شاتل همچنین اقدامات متنوعی برای سهولت ارتباطات در دوران شیوع ویروس کرونا انجام داده است که از این اقدامات می‌توان به اهدای چند نوبت بسته اینترنت به معلمان و استادان دانشگاه برای آموزش غیرحضوری، توسعه زیرساخت ثبت‌نام اینترنتی و تلفنی بادهدف حفظ سلامت افراد و جلوگیری از مراجعه حضوری، عرضه سیم‌کارت سازمانی ویژه دورکاری با قابلیت ایجاد سریع و مقرون به صرفه کانال ارتباطی امن و اختصاصی بر مبنای راهکار APN-VPN از جمله این اقدامات هستند.

بیشتر بخوانید:

شایان ذکر است که حمایت از کمپین مهربانه برای تهیه اقلام بهداشتی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای گروه‌های آسیب پذیر و رایگان‌سازی تماس‌های خروجی از سیم‌کارت‌های شاتل با سامانه تلفنی ۱۹۰ وزارت بهداشت، از اقداما حائز اهمیت شاتل در دوران شیوع کروناست.

شاتل اپراتور نسل جدید تلفن همراه، برای نخستین بار در ایران فناوری سیم‌کارت هوشمند را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر اساس آن، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل مداوم آنتن‌های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش را برای او به صورت خودکار انتخاب می‌کند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18257

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com