جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فعالیت ماینرهای مجاز

فعالیت ماینرهای مجاز از اول مهرماه مجاز می‌شود

02:53۱

مدیرعامل مدیریت شبکه برق ایران از آغاز فعالیت ماینرهای مجاز از اول مهرماه خبر داد و گفت: متقاضیان، مجوزهای قانونی را از وزارت صمت و شرکت‌های برق اخذ نمایند.

به گزارش اسپات نیوز، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به آمار کشفیات مراکز استخراج غیرمجاز رمزارزها گفت: در روز گذشته ۲۵ مرکز غیرمجاز با ظرفیت ۴۲۵کیلووات کشف شده است.

وی با بیان اینکه تعداد دستگاه جدید۲۲۴ مورد بوده که به صورت متوسط، معادل با مصرف برق روزانه ۱۳۴۳ واحد مسکونی است، گفت: تعداد کل دستگاه کشف و ضبط شده تاکنون ۲۱۲ هزار و ۳۷۳ مورد بوده است که معادل تولید یک نیروگاه با ظرفیت ۸۰۰ مگاوات است که برق ۳ استان را پاسخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات آغاز فعالیت ماینرهای مجاز

مدیرعامل مدیریت شبکه برق ایران افزود: برق مشترکانی که به صورت غیرمجاز نسبت به استخراج رمز ارز فعالیت می‌کنند تا زمان تعیین تکلیف توسط دستگاه قضایی قطع باقی خواهد ماند و لازم است مشترکان در شرایط کنونی محدودیت تامین برق نسبت به خاموش کردن تجهیزات اقدام کنند و مجوزهای قانونی را از وزارت صمت و شرکت‌های برق اخذ نمایند.

رجبی مشهدی با بیان اینکه در ایام تعطیلات میزان مصرف کاهش یافته وخاموشی اعمال نشده است، ضمن تشکر از همراهی مردم گفت: همچنان تقاضای ما از مردم رعایت مدیریت مصرف به ویژه در ساعات اوج مصرف بوده چرا که در هفته‌های آتی موج گرما را در پیش خواهیم داشت و پایداری شبکه برق و تامین برق همه مشترکان نیازمند همکاری مردم است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18364

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

1 دیدگاه

  1. Mohammad

    خسته شدیم انقدر هر روز برامون یه تصمیم جدید گرفتن
    بابا خب یه قانون بذارید تکلیف همه رو یکسره کنید
    چرا هل شل کن سفت کن

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com