جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت مسکن در غرب تهران

قیمت مسکن در غرب تهران چقدر است؟

04:00۲

قیمت مسکن در غرب تهران همواره یکی از اطلاعات مهم در زمان خرید مسکن به شمار می‌رود؛ چراکه محله‌های این بخش از پایتخت از طرفداران پروپاقرص خود برخوردارند.

به گزارش اسپات نیوز، بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت خرید و فروش مسکن در برخی مناطق غرب تهران، لیستی از قیمت مسکن در غرب تهران به دست آمده است.

بر اساس اطلاعات موجود در جدول زیر استاد معین و تهران سر با متوسط قیمت خرید ۲۴ میلیون تومان معامله می‌شوند. متوسط قیمت خرید مسکن در منطقه دکتر هوشیار ۲۷٫۱ میلیون تومان ثبت شده است.

چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس مناطقی هستند که با متوسط قیمت ۳۰ و ۳۳ میلیون تومان معامله می‌شوند. طرشت و شهرزیبا مناطقی هستند که در کانال ۳۵ میلیون تومان برای هر متر مربع آپارتمان قرار گرفته‌اند.

بیشتر بخوانید:

متوسط قیمت یک متر آپارتمان در کوهک ۳۷٫۸ میلیون تومان و در باغ فیض ۳۸٫۵ میلیون تومان ثبت شده است. ستارخان و جنت آباد با ۳۹ میلیون تومان برای هر متر آپارتمان مسکونی و صادقیه و کوی فردوس با قیمت ۴۰٫۶ و ۴۰٫۷ گرا‌ن‌ترین نرخ خرید خانه را که در بین مناطق جدول زیر دارند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق غرب تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

نام محله

متوسط یک مترمربع آپارتمان مسکونی (میلیون تومان)
استاد معین

۲۴.۱

تهران‌سر

۲۴.۹
دکتر هوشیار

۲۷.۱

چیتگر

۳۰.۷
دریاچه شهدای خلیج‌فارس

۳۳.۱

طرشت

۳۵.۱

شهر زیبا

۳۵.۴

کوهک

۳۷.۸

باغ فیض

۳۸.۵
ستارخان

۳۹

جنت‌آباد شمالی

۳۹.۱

صادقیه

۴۰.۶
کوی فردوس

۴۰.۷

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=18944

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

2 Comments

  1. AMIRREZA79714145

    خیلی خوب بود

  1. anna.fakoor96

    ممنون خیلی عالی بود…

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com