جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

واکسیناسیون سربازها و رانندگان تاکسی

واکسیناسیون سربازها و رانندگان اتوبوس به کجا رسید؟

02:45۰

به دنبال تسریع روند مبارزه با ویروس کرونا، واکسیناسیون سربازها در تعدادی از پادگان‌ها و مرحله دوم واکسیناسیون رانندگان اتوبوس نیز از صبح فردا آغاز می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، امیر غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: درباره واکسیناسیون سربازان مطابق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا عمل خواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر واکسیناسیون سربازان آغاز شده و در تعدادی از پادگان‌های واکسیناسیون سربازان آغاز شده است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح در واکنش به اینکه اولویت تزریق واکسن با کدام دسته از سربازان است، گفت: اینکه بگوییم کدام دسته از سربازان باید در اولویت تزریق واکسن قرار بگیرند موضوع درستی نیست، لذا در این باره تابع تصمیمات وزارت بهداشت و درمان و همچنین ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

بیشتر بخوانید:

آغاز مرحله دوم واکسیناسیون رانندگان اتوبوسرانی تهران از فردا

با اتمام نخستین مرحله واکسیناسیون رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران که از تاریخ ششم مرداد شروع شده بود، مرحله دوم واکسیناسیون رانندگان شرکت واحد از صبح فردا آغاز می‌شود.

براساس اعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ فرآیند واکسیناسیون رانندگان این شرکت پیرو پیگیری‌های به عمل آمده و مطابق برنامه‌ریزی پیش‌بینی شده در حال انجام است.

بدیهی است واکسیناسیون کامل رانندگان اتوبوسرانی تهران که از نزدیک و به صورت روزانه با مسافران سروکار دارند، در حفظ سلامت این عزیزان که در صف مقدم خدمات‌رسانی به شهروندان قرار دارند، تاثیر گذار خواهد بود.

انتهای پیام

واکسیناسیون سربازها و رانندگان اتوبوس

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19086

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com