جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱

المپیک تکنولوژی؛ هرآنچه از نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ می‌دانیم

02:45۲

در حالی که جام ‌‌جهانی المپیک را بسیاری از مردم می‌شناسند و حتی از آن خاطره دارند و در جریان جزئیات آن هستند اما در ایران کمتر کسی المپیک تکنولوژی، سومین رویداد بزرگ جهان را پیگیری می‌کند.

به گزارش اسپات نیوز، کمتر کسی در مورد المپیک تکنولوژی یا نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ (EXPO) اطلاعات دارد.

هر اکسپو دارای یک موضوع جهانی است و در محلی برگزار می‌شود که به عنوان مکان تعامل و ارتباط رو در رو برای مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، تحت عنوان یک نوآوری برپا می‌شود.

در حال حاضر ایران و ۱۴۸ کشور، عضو این سازمان هستند.

بیشتر بخوانید:

نخستین نمایشگاه‌های جهانی اکسپو به معنای امروزی در سال ۱۸۵۱ در لندن برگزار شد و کشورمان ایران به دستور امیرکبیر در اولین اکسپو حضور داشت.

گفتنی است که برج ایفل نیز یادگار اکسپو ۱۸۸۹ در پاریس است. این نمایشگاه هر ۵ سال یک بار در یک کشور برگزار می‌شود و ایده برگزاری آن را برای اولین بار فرانسه پیشنهاد کرد.

این نمایشگاه در سال ۱۸۴۴ به صورت غیررسمی و در شهر پاریس، ترتیب داده شد. میزبان اکسپو ۲۰۲۱ دبی خواهد بود.

اکسپو، فرصتی طلایی برای افرادی که از سراسر دنیا که در حوزه‌های مختلف توانسته‌اند نوآوری و اختراعات چشمگیر و بی‌نظیری را ثبت کنند، تا خود را از این طریق به دنیا معرفی کنند.

نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۱ از تاریخ ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ یا ۲۰ اکتبر آغاز می‌شود و تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ نیز ادامه دارد. اکسپو ۲۰۲۱ دبی، بهترین فرصت است تا با تکنولوژی روز دنیا که چند قدم جلوتر از فناوری حال حاضر به شمار می‌آید، آشنا شوید.

سوالی که اکنون مطرح می‌شود این است که چرا مدت زمان اکسپو ۲۰۲۱ دبی ۶ ماه است؟

این فرصت ۶ ماهه به شما امکان می‌دهد تا زمان کافی برای تهیه بلیط و انجام اقدامات لازم برای رفتن به کشور امارات، در اختیار داشته باشیم.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19289

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

2 Comments

  1. AMIRREZA79714145

    جالب بود ممنون

  1. anna.fakoor96

    سایت خیلی خووبی دارید ممنونم

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com