جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

حقوق مردادماه فرهنگیان

حقوق مردادماه فرهنگیان شفاف‌سازی شد

03:00۴

در حالی که واریزی حقوق مردادماه فرهنگیان در حال انجام است، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای در خصوص شفاف‌سازی حقوق مردادماه فرهنگیان صادر کرد.

به گزارش اسپات نیوز، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای در خصوص واریز حقوق مردادماه فرهنگیان منتشر کرد.

در متن این اعلامیه آمده است که: همانگونه که استحظار دارید، در پیگیری استیفای حقوق همکاران و برقراری فوق‌العاده ویژه، تلاش‌های زیادی صورت گرفت که پس از دریافت مجوز لازم به سرعت در مورد صدور احکام اصلاحی کلیه همکاران از ابتدای سال جاری اجرایی شود.

در مسیر اجرای مجوز و تامین بودجه مورد نیاز، ابهاماتی برای دستگاه‌های مسئول پیش آمد که با نظر رئیس جمهور محترم، در دستور بررسی فوری نهادهای مسئول، برای رفع ابهام و حل مشکل قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

گفتنی است که با وجود پیگیری‌های فراوان و تلاش مسئولان وزارت برای توضیح وشفاف‌سازی موضوع، امکان رفع کامل ابهامات تا زمان پرداخل حقوق مردادماه، امکان پذیر نشد. به همین منظور برای پیشگیری از تاخیر بیشتر، پرداخت حقوق بر اساس قوانین ماه قبل صورت گرفت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که با اطمینان به رویکرد دولت سیزدهم در خصوص رعایت عدالت در پرداخت‌ها، پس از رفع ابهامات، زمینه اجرا احکام در ماه آینده فراهم خواهد شد.

ناصر سلیمان‌زاده، رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص اخبار منتشر شده نادرست در خصوص پرداخت حقوق مردادماه فرهنگیان گفت: اخبار منتشر شده در شبکه‌‌های اجتماعی و رسانه‌های غیر رسمی، شایعه و گمانه زنی بوده و فاقد اعتبار و وجاهت قانونی است.

گفتنی است که حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه نوشت: بی شک، تمام مسئولین سازمان برنامه و بودجه در جریان مشکلات معیشتی معلمان کشور هستند و دغدغه رفع این تنگناها و مشکلات را دارند. این موضوع از برنامه‌های دولت مردمی آقای رئیسی است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19299

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

4 Comments

 1. melika.mokhtari2019

  خیلی حوب بود ممنون

 1. melika.mokhtari2019

  خیلی عالی بود

 1. anna.fakoor96

  جالب بودش ممنون

 1. kasperhemigway

  بسیار خبر عالی بود و موفق باشید

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com