جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت پژو پارس در بازار آزاد دو برابر کارخانه

قیمت پژو پارس در بازار آزاد دو برابر کارخانه!

02:53۱

در حالی که در طرح فروش فوق‌العاده شهریور ایران‌خودرو قیمت وژو پارس ۱۴۰ میلیون تومان است. قیمت پژو پارس در بازار آزاد دو برابر کارخانه و معادل ۲۷۲ میلیون تومان است.

به گزارش اسپات نیوز، قیمت پژو پارس در بازار آزاد ۲۷۲ میلیون تومان است. در حالی که ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده شهریورماه، قیمت قطعی این خودرو را ۱۴۰ میلیون تومان اعلام کرده است. این تفاوت قیمت ۱۳۲ میلیونی قابلی چشم پوشی نیست.

بر اساس اطلاعیه ایران‌خودرو طرح فروق فوق‌العاده ۳ ماهه محصولات این شرکت از روز پنجشنبه ۴ شهریورماه ۱۴۰۰ آغاز و تا روز شنبه ۶ شهریورماه ادامه خواهد داشت و حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام× قرعه کسی برگزار شده و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

بنابراین اگر کسی بتواند در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو شرکت کند و برنده شود، می‌تواند این خودرو را ۱۳۲ میلیون تومان ارزان‌تر بخرد و همچنین قرار است این خودرو ۳ ماهه تحویل داده شود.

قیمت خودرو در دو سه هفته اخیر روند صعودی داشته و قیمت پژو پارس بنزینی هم ازین افزایش قیمت جا نمانده است. قیمت پژو پارس بنزینی سوم شهریور ۱۴۰۰ معادل ۲۷۲ میلیون تومان است.

ایران خودرو پیش ازین اعلام کرده بود که تا پایان تیرماه فرآیند تولید پژو پارس یورو۵ را آغاز خواهد کرد و در نسخه بهینه شده پژوپارس، شاهد استفاده از موتور XUV+ خواهیم بود. احتمالا پژو پارسی که در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو عرضه شده دارای موتور یورو۵ است.

به نظر نمی‌رد که این خودر تغییر دیگری کرده باشد و با همان مشخصات و ظهر قبلی به فروش می‌رسد.

گفتنی است که در طرح فروش فوق‌العاده شهریورماه ایران‌خودرو، رانا پلاس هم عرضه خواهد شد. قیمت راناپلاس در این طرح ۱۸۰ میلیون تومان عنوان شده که ۱۰۰ میلیون تومان کمتر از قیمت این خودرو در بازار است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19328

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

1 دیدگاه

  1. kasperhemigway

    بسیار عالی بود و موفق باشید و خسته نباشید

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com