جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

گزارش کیفیت خودرو‌های داخلی

گزارش کیفیت خودرو‌های داخلی منتشر شد

03:00۲

با بازگشت برلیانس H330 اتوماتیک به بررسی کیفی و بازگشت به چرخه تولید، جای خالی خودروهای سواری در گزارش کیفیت خودرو‌های داخلی پر شد.

به گزارش اسپات نیوز، مدت‌ها بود که جای خالی خودروهای سواری در گزارش کیفیت خودرو‌های داخلی ، خالی بود اما طبق آخرین ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودروهای سواری تولید تیرماه سال جاری، این جایگاه با بازگشت برلیانس H330 به بررسی کیفی و چرخه تولید، پر شده است.

بر اساس گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از خودروهای سواری تولیدی در تیرماه خودروسازان داخلی، با کیفیت ترین خودرو دناپلاس توربواتوماتیک ایران‌خودرو با پنج ستاره کیفی است. پس از آن شش خودرو چهار ستاره و ۲۳ خودرو سه ستاره قرار گرفته‌اند.

همچنین کم‌کیفیت‌ترین خودروی تولید داخلی، MVM X33 S مدیران‌خودرو است.

بیشتر بخوانید:

بر اساس ارزیابی اطلاعات به دست آمده، در سطح قیمتی ۱ تنها خودرو تیگو ۷ قرار دارد که سه تاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

پس از تیگو ۷، خودرو هایما S7 اتوماتیک با چهار ستاره کیفی در سطح قیمتی ۲ قرار دارد.

گروه قیمتی ۳ که پس از مدت‌ها در گزارشات ارزیابی به چشم می‌خورد، تنها به برلیانس H330 اشاره شده است. این خودرو موفق به کسب سه ستاره از پنج ستاره کیفی شده است.

در سطح قیمتی ۴ نیز همانطور که اشاره شد، دناپلاس توربواتوماتیک با پنج ستاره کیفی قرار دارد و پس از آن پژو ۲۰۷ اتوماتیک و همچنین پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما و دناپلاس موفق به کسب چهار ستاره کیفی شدند.

در سطح ۴ خودروهای دیگری از جمله خودروهای پژو ۲۰۶، دنا، رانا، پژو پارس اتوماتیک، پژو پارس، سورن پلاس و سمند تبریز نیز با سه ستاره، قرار دارند.

در همین سطح قیمتی پژو ۴۰۵ تولید ایران‌خودرو خراسان نیز قرار دارد. پس از خروج یکساله این خودرو از سبد محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، به جهت اجرای تعهدات پیش از توقف تولید، همچنان در خط تولید است. از آنجایی که در ارزیابی خردادماه، اشاره‌ای به این مسئول نشده بود، تصور می‌شد که تولید این خودرو به پایان رسیده اما حضور مجدد آن در ارزیابی تیرماه حاکی از آن بود که خط تولید این خودرو همچنان فعال است.

در پایان در سط قیمتی ۵، خودرو کوییک محصول سایپا، موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شده است.

پس از خودرو کوییک، خودروهای کوییک R، تیبا۲، تیبا ۲ پلاس، تیبا و تیبا پلاس، ساینا و سایناS، ساینا کاشان و ساینا پلاس کاشان، همگی در رده خودروهای با سطح کیفیت ۳ ستاره کیفی قرار دارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19639

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

2 Comments

  1. melika.mokhtari2019

    خیلی خوب بود ممنون

  1. melika.mokhtari2019

    ممنون عالی بود

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com