جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نتایج اولیه کنکور ارشد ۱۴۰۰

نتایج اولیه کنکور ارشد ۱۴۰۰ اعلام شد

02:47۰

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ که از ششم تا هشتم مردادماه سال جاری برگزار شد، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. 

به گزارش اسپات نیوز، نتایج اولیه کنکور ارشاد سال ۱۴۰۰ در سایت سنجش آموزش کشور اعلام شد. آزمون مذکور طی سه روز از ششم تا هشتم مردادماه سال جاری برگزار شد.

تمامی شرکت‌کنندگان در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org کارنامه خود را مشاهده کنند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون برای دسترسی به نتایج لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای(نام، نام‌خانوادگی، شماره‌شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کار اعتباری خود را وارد کنند.

افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون‌ها شده‌اند، باید ابتدا بر اساس مفاد این اطلاعیه نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی(شماره ۲) و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر به ترتیب زیر اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

نکات مهم

۱-دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی(شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها است. دفترچه مذکور از بعد‌ از ظهر روز یکشنبه هشتم شهریورماه سال جاری در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت است.

۲- توصیه می‌شود که متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی، ابتدا دفترچه مذکور را به دقت مطالعه کرده و با توجه به نتایج اعلام شده در کارنامه اعلام اولیه، کد رشته محل‌های مورد نظر خود را پیدا کرده و به ترتیب علاقه مرتب کرده و در فرم پیش‌نویس ثبت کنند. پس از اطمینان از صحت رشته‌ محل‌های اطمینانی خود، از روز چهارشنبه ۱۰ شهریورماه سال جاری تا روز شنبه ۱۳ شهریورماه، برای انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره‌شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام اولیه توسط سیستم به متقاضی داده شده، نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19674

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com