جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجو در بازار

گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار

05:17۳

با توجه به مدل‌های متعدد موجود در بازار و با در نظر گرفتن برند‌های ال‌جی، سامسونگ، بوش، دوو، اسنوا و پاکشوما به عنوان برترین برند‌های ماشین لباسشویی، لیستی از گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار به دست آمده است.

به گزارش اسپات نیوز، با بررسی آگهی‌های دیجی‌کالا ، با در نظر گرفتن برند‌های برتر ال‌جی، سامسونگ، بوش، دوو، اسنوا و پاکشوما، لیستی از گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار به دست آمده است.

به طور کلی ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین وسایل هر خانه‌ محسوب می‌شود.  برای خرید ماشین لباسشویی مواردی مانند تعداد افراد خانواده، فضای آشپزخانه و بودجه‌‌ی خانواده  در نظر گرفته می‌شوند.

در حال حاضر گران‌ترین ماشین لباسشویی موجود در دیجی کالا، ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494  است. این ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹ کیلوگرم، یکی از محصولات شرکت سامسونگ است که ضمن طراحی زیبا و ظرفیت مناسب از رتبه مصرف انرژی خوبی برخوردار است. خصوصیت جدید این دستگاه که آن را از محصولات دیگر متمایز می‌کند، امکان اضافه کردن لباس پس از شروع به کارکردن ماشین لباسشویی است. در صورتی که کاربر بخواهد پس از شروع به کار کردن دستگاه لباسی به آن اضافه کن، قفل بودن در اصلی، مانعی ایجاد نمی‌کند، و از در کوچ طراحی شده در این دستگاه می‌توان حین شستشو باز هم لباس اضافه کرد. هم اکنون این دستگاه با قیمت ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران‌‌ترین ماشین لباسشویی موجد در سایت دیجی کالا است.

در جایگاه دوم ماشین لباسشویی بوش مدل WVG30460IR با قیمت ۲۵ میلیون و ۷۵۰۰ هزار تومان قرار می‌گیرد. این ماشین لباسشویی با ظرفیت ۸ کیلوگرم و سرعت خشک کن ۱۵۰۰ دور در دقیقه از محصولات با کیفیت این شرکت است. ویژگی منحصر به فرد این محصول خشک کن ۱۰۰ درصد آن است و همچنین این محصول از سنسور آب و فناوری ActiveWater  بهره می‌برد تا با بررسی خودکار میزان کثیفی البسه، از مقدار آب لازم استفاده کند و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی شود.

در جایگاه سوم گران‌ترین ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار، ماشین لباسشویی مجیک شف مدل MCW10514 se S با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم به قیمت ۲۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان قرار دارد. این ماشین لباسشویی مناسب کسانی است که دنبال ماشین لباسشویی با ظرفیت بیشتری نسبت به موارد قبلی هستند. در لیست به دست آمده ماشین لباسشویی مجیک شف با ظرفیت ۸ کیلوگرم با تفاوت قیمت ناچیزی قرار دارد. این ماشین لباسشویی در حال حاضر در سایت دیجی‌کالا به قیمت ۲۰ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان قیمت‌گزاری شده است.

بیشتر بخوانید:

مدل ظرفیت (کیلوگرم) قیمت (تومان)
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ۹ ۲۷.۵۰۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی بوش مدل WVG30460IR ۸ ۲۵.۷۵۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی مجیک شف مدل MCW10514 se S ۱۰ ۲۰.۹۱۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی مجیک شف مدل MCW10514 se W ۸ ۲۰.۳۳۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1252 ۷ ۱۹.۰۰۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM KD1049S ۱۰.۵ ۱۷.۴۰۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی جی پلاس مدلGWM-KD1049W ۱۰.۵ ۱۷.۳۵۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی وی یو مدل TQG110-T514 ۱۱ ۱۷.۰۱۷.۰۰۰
ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-KD1069T ۱۰.۵ ۱۶.۸۳۰.۰۰۰
ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GMW-KD1069W ۱۰.۵ ۱۶.۸۰۰.۰۰۰

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=17807

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

3 Comments

  1. kasperhemigway

    بسیار عالی بود و خسته نباشید و جالب بود

  1. anna.fakoor96

    خیلی عالی بود ممنون

  1. anna.fakoor96

    جالب بود ممنونممم

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com