جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

محصولات نیسان

محصولات نیسان با برند «میتسوبیشی» روانه بازار می‌شوند

02:35۰

طبق آخرین گزارشات میتسوبیشی توسعه تمامی پلتفرم‌های جدید بازار داخل ژاپن را متوقف کرده و تصمیم دارد که لوگوی خود را روی محصولات نیسان جایگزین کند.

به گزارش اسپات نیوز، برند میتسوبیشی توسعه هرگونه پلتفرم جدید را برای بازار ژاپن متوقف کرده و تصمیم دارد با جایگزینی لوگوی خود بر روی محصولات نیسان ، به فعالیت خود در سرزمین مادری ادامه دهد.

این تصمیم برای سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده و به دنبال اجرایی شدن این طرح میتسوبیشی قادر خواهد بود که ضمن کاهش هزینه‌ها، تمرکز و سرمایه‌گذاری بهتری بر روی مدل‌های برقی داشته باشد.

گفتنی است که علاوه بر تغییر لوگو، این برند بازنگری‌هایی در طراحی بیرون و داخلی خواهد داشت تا به این ترتیب مدل‌های تولیدی مطابق با چارچوب‌های این برند خوشنام ژاپنی باشد.

بیشتر بخوانید:

اگرچه استفاده از این استراتژی باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود اما از سوی دیگر کاهش بیش از پیش استقلال و آزادی عمل میتسوبیشی را به همراه خواهد داشت.

این کمپانی که در گذشته به خاطر عرضه محصولاتی هیجان‌انگیز و با هندلینگ بالا دارای طرفداران زیادی بود، پس از رسوایی تقلب در اعلام میزان آلایندگی در سراشیبی سقوط قرار گرفت تا حدی که اگر هم‌اکنون درگروه رنو‌نیسان ادغام نمی‌شد، ممکن بود از صحنه رقابت حذف شود.

گفتنی است که میتسوبیشی در چند سال گذشته با مشکل از دست دادن مشتری مواجه بوده و در اروپا حال و روز چندان خوشی ندارد و به همین دلیل این شرکت اعلام کرده که دیگر در قاره سبز مدل جدیدی معرفی نخواهد کرد.

در مارس ۲۰۲۱ میتسوبیشی با تجدیدنظر در سیاست خود از ادامه فعالیت در کشورهایی که مردم در سمت چپ خیابان حرکت می‌کنند، خبر داد.

نکته قابل توجه دیگر این است که به جز میتسوبیشی، رنو و نیسان نیز اوضاع چندان مساعدی ندارند. این گروه خودروسازی بزرگ برای بهبود وضعیت خود، در اواسط سال ۲۰۲۰ استراتژی جدیدی تحت عنوان «کوچک اما زیبا» تدوین کرد. در استراتژی مذکور بر برندهای زیرمجموعه بازارهایی که  بیشترین فروش را دارند و همچنین خروج از بازارهای ضعیف تاکید شده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19844

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com