جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سامانه ثبت‌نام واکسیناسیون

هیس؛ اینترنت قطع است! اختلال در سامانه ثبت‌نام واکسن کرونا

02:26۲

در حالی که مدت زمان زیادی از واکسیناسیون همگانی نمی‌گذرد و مردم در صف‌های طویل واکسیناسیون منتظر نوبت خود هستند، هم اکنون قطعی اینترنت منجر به متوقف شدن سامانه ثبت‌نام واکسن شده است.

به گزارش اسپات نیوز، مرکز مدیریت آمار و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از قطعی شبکه اینترنتی این وزارتخانه توسط مخابرات استان تهران خبر داد و از مسئولان مربوطه، تقاضای رفع این مشکل با وضعیت فعلی را داشت.

گفتنی است که به گزارش وزارت بهداشت با وجود این مشکل امکان ثبت واکسن توسط مراکز واکسیناسیون وجود ندارد. به دنبال قطعی سامانه ثبت‌نام واکسن در هر ساعت، صدهزار مراجعه‌کننده به مراکز واکسیناسیون با مشکل مواجه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در اطلاعیه منتشر شده در این خصوص گفت: «از وزیر ارتباطات و مسئولان ذیربط این وزارتخانه درخواست می‌کنیم با درک شرایط موجود، ضمن دستور فوری به برقراری مجدد ارتباط، جلوی تکرار این موضوع را بگیرند»

بر أساس گزارشات تا کنون ۲۷ میلیون و ۷۹۰ هزار و ۸۳۵ نفر تا روز جمعه ۲۶ شهریورماه دز اول واکسن کرونا و ۱۳ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۶۲۵ نفر دز دوم را دریافت کرده‌اند و در مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۴۱ میلیون و ۲۵۰ هزار و ۴۶۰ دز رسیده‌ است.

گفتنی است که روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه بر أساس آمار به دست آمده از اپلیکیشن ماسک، وزارت بهداشت از عبور کشور از خیز پنجم کرونا خبر داد. خیزی که چند بار رکورد تلفا ت روزانه را جا به جا کرد و دوم شهریورماه با ۷۰۹ مورد مرگ به بالاترین رکورد خود رسید. در همین دوره بود که تعداد تلفات کرونا طی ۱۸ ماه جولان این ویروس از ۱۱۵ هزار نفر گذشت.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=19881

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

2 Comments

  1. Arghavan rahimi

    اگه درست پیش می‌رفت و مشکلی پیش نمیومد تعجب میکردیم
    باورم نمیشه حالا که واکسن هست یه جای دیگه می‌لنگه!

  1. Maryam mehdizadeh

    ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم!

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com