جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

وام فرزندان بازنشستگان

وام فرزندان بازنشستگان کشوری از امروز پرداخت می‌شود

02:21۰

مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: هفتمین مرحله وام فرزندان بازنشستگان تا عصر امروز (۲۹ شهریورماه) پرداخت خواهد شد.

به گزارش اسپات نیوز، علی خدامی افزود: با هماهنگی و همکاری بانک عامل، هفتمین مرحله تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی فرزندان بازنشستگان کشوری ویژه ازدواج، برای یک هزار و ۴۵۲ نفر از متقاضیانی که پس از بررسی‌های لازم واجد شرایط برای دریافت این نوع تسهیلات بودند تا عصر امروز (دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰) به حسابشان واریز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گفته وی، مرحله قبلی وام فرزندان بازنشستگان کشوری ویژه ازدواج، اول تیر امسال به یک هزار و ۳۵۰ نفر از بازنشستگان واجد شرایط پرداخت شده بود.

خدامی گفت: نرخ این تسهیلات ۱۰ درصد و دوره بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است.

ثبت‌نام برای هفتمین دوره پرداخت وام فرزندان بازنشستگان کشوری ویژه ازدواج (و موظفین همسر) به مبلغ ۲۵ میلیون تومان، از ۱۴مرداد امسال انجام شد.

حداقل حقوق خالص دریافتی یک میلیون تومانی در تیر سال جاری، تاریخ عقدنامه در بازه زمانی اول فروردین ۱۳۹۹ تا پایان ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰، امکان ثبت‌نام فقط برای ازدواج اولیه (زوجین) فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و فرزند همسر وظیفه بگیر، درنظر گرفتن یک فقره تسهیلات در صورت مشمولیت پدر و مادر فرزندان در صندوق برای بررسی واجدین شرایط، از جمله شرایط و ضوابط ثبت‌نام این نوع تسهیلات است.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به بازنشستگان را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20020

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com