جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

عرضه اولیه «شکام»

عرضه اولیه «شکام» آغاز شد + جزئیات

01:07۰

امروز عرضه اولیه «شکام» که سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران است، آغاز می‌شود و تنهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری قادر به خرید آن هستند.

به گزارش اسپات نیوز، سهام شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران با نماد «شکام» امروز در بازار عرضه می‌شود. این شرکت ۹۰ میلیون از سهام خود را در بورس عرضه می‌کند و دامنه قیمت ثبت سفارش شکام از مبلغ ۱۶.۶۱۰ ریال تا ۲۰.۳۰۰ ریال خواهد بود.

لازم به ذکر است بر اساس دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق‌بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند سهام شرکت مذکور به سرمایه‌گذاران واجد شرایط عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

منظور از سرمایه‌گذاران واجد شرایط صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است و سهام شکام برای سرمایه‌گذاران خرد قابل خریداری نیست.

در عرضه اولیه «شکام» هر صندوق بورسی می‌تواند حداکثر ۱۸ میلیون سهم خریداری کند. همچنین قیمت مبنای این سهم ۱۸۴۵۵ و ارزش آن ۲۸۴۷۲ ریال ارزیابی شده است.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به سهام و بورس را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

 

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20028

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com