جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ثبت‌نام نیسان بدون قرعه‌کشی

ثبت‌نام نیسان بدون قرعه‌کشی ؛ قیمت و جزئیات اعلام شد

03:00۰

در طرح ثبت‌نام نیسان بدون قرعه‌کشی ، مبلغ ۱۰۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، در طرح ثبت نام نیسان، مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای خودروی نیسان تک‌سوز آپشنال، ۱۰۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است. این خودرو در بازار ۲۷۷ میلیون تومان و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریور امسال ۲۰۷ میلیون تومان بوده است.

نیسان دوگانه‌سوز آپشنال یکی دیگر از خودروهایی است که در این طرح عرضه می‌شود. مبلغ پیش‌پرداخت این خودرو، ۱۱۵ میلیون تومان است. این خودرو در بازار ۲۷۷ میلیون تومان و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریورماه سال جاری ۲۲۲ میلیون تومان است.

پادرا پلاس نیز خودروی دیگری است که در طرح ثبت نام نیسان عرضه می‌شود. مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای این خودرو، ۱۳۳ میلیون تومان است. این خودرو در بازار ۳۱۹ میلیون تومان و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریور امسال ۲۶۶ میلیون تومان بوده است.

بیشتر بخوانید:

در طرح ثبت نام نیسان متقاضیان متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، بطور مستقیم نسبت به ثبت‌نام خودرو تا پایان تکمیل ظرفیت، طبق مراحل ذیل اقدام نمایند:

۱) ورود به سایت فروش اینترنتی https://saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری (متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نمودهاند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند)

۲) ورود به قسمت خرید خودرو و انتخاب نوع خودرو

۳) ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه خودرو

۴) دریافت کد رهگیری

۵) مراجعه به نمایندگی منتخب جهت تحویل مدارک هویتی، احراز سکونت و دریافت قرارداد

در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه هزینه‌های مربوطه صادر می‌شود.

در روش پیش فروش، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ می‌کند.

انتهای پیام

آخرین اخبار خودرو را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20083

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com