جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

جاماندگان یارانه

خبر جدید برای جاماندگان یارانه : یارانه معیشتی در راه است

03:00۰

در حالی که موضوع ثبت‌نام جاماندگان یارانه معیشتی در حال بررسی است، در حال حاضر هیچ سایت یا سامانه‌ای برای ثبت‌نام این افراد وجود ندارد.

به گزارش اسپات نیوز، اگرچه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد که در حال حاضر هیچ سایت یا سامانه‌ای برای ثبت‌نام جاماندگان یارانه وجود ندارد، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در این خصوص گفت که این موضوع هماچنان مورد بررسی است و به نظر می رسد که هنوز از دستور کار دولت خارج نشده است.

از زمان پرداخت اولین یارانه معیشتی تعدادی از متقاضیان گلایه داشتند که درخواست آنها تایید نشده است. با این حال همچنان این طرح اجرا شد و معمولا هر ماه پس از پرداخت این یارانه، بار دیگر انتقادات و گلایه‌های خود را مطرح کردند. حتی تعدادی از این متقاضیان همچنان در انتظار اعلام ثبت نام جدید برای یارانه معیشتی هستند.

بیشتر بخوانید:

اخیرا خبری مبنی بر آغاز پیش‌‌ثبت‌نام جاماندگان یارانه معیشتی منتشر شد اما وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای آن را تکذیب و اعلام کرد: در حال حاضر هیچ سایت یا سامانه‌ای برای ثبت‌نام‌ یارانه نقدی توسط این وزارتخانه اعلام نشده است. هرگونه اقدام در خصوص ثبت‌نام جاماندگان یارانه صرفا از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.با توجه به امکان سوءاستفاده و کلاهبرداری از متقاضیان ثبت‌نام، تاکید می‌شود به پیامک‌های غیرمرتبط توجه نشود.

پیش از این نیز در ابتدای خرداد ماه، هیات وزیران مصوب کرد که به همه‌ کسانی که یارانه نمی‌گیرند فرصت داده شود که برای دریافت یارانه نقدی و معیشتی ثبت‌نام کنند. طبق این طرح قرار بوده این فرصت ثبت‌نام فقط مختص یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی نباشد و متقاضیان برای دریافت یارانه معیشتی بنزین نیز ثبت درخواست کنند. با این حال هنوز ثبت نام شروع نشده اما به نظر می‌رسد دولت ابراهیم رئیسی به دنبال این است که یارانه جدید را برای جاماندگان برقرار کند.

انتهای پیام

آخرین اخبار یارانه را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20075

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com