جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

مهلت تزریق واکسن

مهلت تزریق واکسن سه هفته اعلام شد

کمتر از یک دقیقه۰

سخنگوی ستاد ملی کرونا اعلام کرد که مهلت تزریق واکسن ۳ هفته است و پس از زمان تعیین شده، تمامی خدمات در اماکن تجمعی و استفاده از بلیط مترو، اتوبوس، هواپیما و قطار با ارائه کارت واکسن انجام می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: به دنبال افزایش تزریق واکسن‌ می‌توانیم بسیاری از مشاغل که تعطیل بودند را بازگشایی کنیم.  نزدهم‌اکنون نزدیک به ۲ سال است که رستوران‌ها، تالارها، باشگاه‌های ورزشی و… به خاطر کرونا در شهرهای قرمز تعطیل بودند. اکنون اگر افراد دو دُز واکسن تزریق کنند به شرط رعایت پروتکل‌ها می‌توانیم این اماکن را هم بازگشایی کنیم.

بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، وی افزود: با توجه به اینکه به تازگی توزیع واکسن گسترش یافته است، در حال حاضر حدود دو تا سه هفته فرصت داده‌ایم تا مردم واکسن تزریق کنند و بعد از این مهلت همه خدمات در اماکن تجمعی و برای استفاده از بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و… بر اساس ارائه کارت واکسن ارائه می‌شود.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به واکسیناسیون را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20111

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com