جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰

نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰ کی اعلام می‌شود؟

01:35۰

به گفته سازمان سنجش نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰ بین سوم تا هشتم مهرماه اعلام می‌شود. از طرف دیگر با توجه به تعطیلی پنجم مهرماه احتمال این وجود دارد که نتیجه کنکور بعد از تعطیلات منتشر شود.

به گزارش اسپات نیوز، قرار بود نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰ هفته اول مهرماه اعلام شود. سازمان سنجش هم امروز اعلام کرده که نتایج کنکور کارشناسی ۱۴۰۰ در حال آماده‌سازی است و به زودی اعلام می‌شود. نتیجه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ هم هفته پایانی مهرماه اعلام می‌شود.

پیش از این هم قرار بود نتیجه کنکور سراسری ۱۴۰۰ در هفته آخر شهریور اعلام شود که به دلیل تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی وضع شده، اعلام نتایج به تعویق افتاد.

سخنگوی سازمان سنجش در این مورد اعلام کرد که نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰ در حال آماده‌سازی است و طی هفته جای روی سایت قرار می‌گیرد اما او اعلام نکرده است که تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری چه روزی است.

داوطلبان برای مشاهده نتیجه کنکور سراسری ۱۴۰۰ باید به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.

گفتنی است، در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از میان یک میلیون و ۸۲ هزار و ۹۰۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته تنها ۵۲۳ هزار و ۶۷۱ نفر انتخاب رشته کردند.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به آموزش را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20140

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com