جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بزرگترین تولیدکننده موبایل جهان

خیز بلند شیائومی برای تبدیل شدن به بزرگترین تولیدکننده موبایل در جهان

02:42۰

مدیرعامل شیائومی اعلام کرده که این غول فناوری قصد دارد با پیشی‌گرفتن از سایر رقبای خود به بزرگترین تولیدکننده موبایل در جهان تبدیل شود.

به گزارش اسپات نیوز، مدیرعامل شیائومی ادعا کرده که این غول فناوری چینی قصد دارد با پیشی گرفتن از سایر رقبای خود به برترین برند تولیدکننده موبایل در جهان تبدیل شود و موفقیتش را هم برای مدت طولانی حفظ کند.

شیائومی، تاکنون در بازار موبایل بسیار خوب عمل کرده. غول تولیدکننده چینی در بسیاری از بازارهای جهان مانند هند که پس از چین دومین بازار بزرگ جهان است، برترین برند تولیدکننده موبایل محسوب می‌شود. اکنون مدیرعامل شیائومی، «لی جون» از هدف‌های بزرگتری صحبت می‌کند. به گفته او، هدف شرکت شیائومی تبدیل شدن به تولیدکننده شماره یک موبایل جهان است. او در ادامه عنوان کرد که همه باید صبور باشند، زیرا در نوآوری و کارآفرینی موانعی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

لی جون در بیانیه خود عنوان کرد پیشرفت شیائومی یک بخش جدانشدنی از نوآوری و کارآفرینی محسوب می‌شود و تولید هوشمند همچنان استراتژی «اقیانوس آبی» است. در حال حاضر ۷۵ درصد شرکت‌های سراسر چین به نوعی در حال فرآیند ساخت و تولید هوشمند هستند و همچنین اولین فاز کارخانه هوشمند شیائومی در «ییژوانگ» کار خود را آغاز کرده است.

مدیرعامل شیائومی پیش از این عنوان کرده بود که عرضه گوشی‌های این شرکت برای اولین بار از اپل پیشی گرفته و غول فناوری چینی به دومین تولیدکننده بزرگ موبایل جهان تبدیل شده است. در آن زمان، لی جون ادعا کرده بود که رقبای بسیار قدرتمندی در این بازار دارند و آن‌ها تلاش می‌کنند تا جایگاه خود را حفظ کنند. با این حال، به نظر می‌رسد چند ماه بعد موقعیت آن‌ها تغییر کرده است.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به فن‌آوری اطلاعات را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20207

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com