جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

وام خرید خودرو خارجی

وام خرید خودرو خارجی را چگونه بگیریم؟ ۲ میلیارد در ۴۸ ساعت!

02:36۰

یکی از شرکت‌هایی که وام خرید خودرو خارجی اعطا می‌کنند، مدعی است که متقاضیان می‌توانند ظرف ۴۸ ساعت تا ۲ میلیارد تومان وام بگیرند.

به گزارش اسپات نیوز، در حالی که بازار در رکود عمیقی به سر می‌برد، طرح‌ها عجیبی از سوی برخی شرکت‌ها برای جذب مشتری، این مساله را تایید می‌کند.

از سوی دیگر اخباری که در خصوص احتمال آزادسازی واردات خودرو به گوش می‌رسد و این موضوع نیز گزینه جذابی برای اجرای برخی‌ طرح‌ها شده است.

وعده‌های عجیب، طرح‌های باورنکردنی و اعداد رویایی همه این‌ها در دوره رکود عمیق بازارها در حال رخ دادن است. یک روز وعده خرید مسکن قسطی و امروز هم طرح وام خرید خودرو خارجی حتی بدون ضامن.

بیشتر بخوانید:

یکی از شرکت‌هایی که برای خرید خودرو وام می‌دهد در طرح خود مدعی است که مشتریان تا سقف دو میلیارد تومان و ۴۸ ساعته می‌توانند وام بگیرند. وام‌های زیر ۲۵۰ میلیون تومان بدون ضامن و وام‌های بالاتر از آن یک ضامن نیاز دارد.

در این طرح برای وام دو میلیاردی دوره ۳۶ ماهه پرداخت اقساط لحاظ شده و مشتری ۳۶ قسط  ۷۵ میلیون تومانی می‌تواند دهد. مبلغ پیش‌پرداخت نیز حدود ۵۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

حداقل وام در این طرح نیز ۵۰ میلیون تومان است که در آن مشتری برای خرید خودرو داخلی هم می‌تواند بهره ببرد.

برای وامی در حد ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید خودرو خارجی نیز مشتری می‌تواند طی یک دوره ۳۶ ماهه ماهانه حدود ۱۹ میلیون تومان قسط بدهد و حدود ۱۲۴ میلیون تومان نیز پیش‌پرداخت داشته باشد.

طبق ادعای این شرکت مدارک مورد نیاز کارت ملی، شناسنامه، ارائه گردش حساب بانکی، احراز محل سکونت، چک صیادی، مدارک شغلی و مدارک تمکن ملی است و متقاضیان ۴۸ ساعته می‌توانند بدون ضامن این وام را دریافت کنند.

انتهای پیام

آخرین اخبار مربوط به حوزه بانک را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20194

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com