جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سانسور تصویر الناز حبیبی

واکنش تند امین تارخ به سانسور تصویر الناز حبیبی در برنامه «پیشگو»

02:32۱

به دنبال سانسور تصویر الناز حبیبی در برنامه «پیشگو»، امین تارخ در صفحه اینستاگرام خود ازین برنامه نقد کرد و نوشت: ای کاش حداقل اسم مهمان را زیرنویس می‌کردید.

به گزارش اسپات نیوز،  شب گذشته( یکشنبه چهارم مهرماه) برنامه گفتگو‌محور «پیشگو» با اجرای پژمان جمشیدی و حضور الناز حبیبی پخش شد.

در تمام مدت برنامه متوجه تلاش برای گم کردن مهمان، با گرفتن نماهای بسیار دور می‌شویم. در بخش ابتدایی این برنامه، مخاطب قادر به دیدن صورت مهمان به طور واضح نیست و در تمام مدت ادامه برنامه مهمان رو به مجری و پشت به مخاطب است و این روند تا پایان بخش دوم برنامه ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

نتهای برنامه تنها زمانی است که حضور مهمان را به درستی و به صورت واضح در تصویر می‌بینیم که آن هم موقع خداحافظی و تنها چند دقیقه است.

امین تارخ با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از این برنامه و سانسور تصویر الناز حبیبی انتقاد کرد و نوشت: «مجری برنامه «پیشگو» هنرمند گرامی پژمان جمشیدی است و میهمان، یک بازیگر… ای کاش حداقل نام میهمان زیرنویس می‌شد. چرا که چهره ایشان را مطلقا ندیدیم و چنانچه مجری نامشان را ذکر نمی‌کرد، نمی‌دانستیم با کدام هنرمند روبرو هستیم. آخر چه لذتی دارد سانسوری که سازندگان برنامه را وادار کند نمای نزدیک از آن مجری و نمای دور از آن‌ میهمان باشد، تنها به دلیل زن بودن؟؟؟ خاصه برای بانویی که بسیار بی حاشیه است. می‌ توان گفت از سیما به صدا رسیدید، فقط!!!»

انتهای پیام

آخرین اخبار حوزه رسانه را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20250

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

1 دیدگاه

  1. thatsnegar

    ممنون خیلی عالی بود

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com