جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تمدید مهلت ثبت‌نام وام اجاره

مهلت ثبت‌نام وام اجاره تا پایان هفته تمدید شد

02:47۰

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از تمدید مهلت ثبت‌نام وام اجاره تا پایان آذرماه سال جاری خبر داد. بر اساس گفته‌های محمودزاده تا کنون ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر متقاضی ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش اسپات نیوز، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از تمدید مهلت وام اجاره خبر داد؛ به گفته این مقام مسئول، متقاضیان تا پایان آذر فرصت دارند برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن ثبت‌نام کنند.

او همچنین افزود: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام وام اجاره در کارگروه مرتبط ستاد ملی مقابله با کرونا مورد تایید قرار گرفته بود و روز گذشته مورد تصویب نهایی ستاد مبارزه با کرونا قرار گرفت.

بر اساس گفته‌های محمودزاده تا کنون ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر متقاضی ثبت‌نام‌ کرده‌اند، به این ترتیب حدود ۳۴۰ هزار متقاضی مدارک خود را بارگذاری و ۱۷ هزار نفر تسهیلات ودیعه مسکن را دریافت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

گفتنی است که ثبت‌نام وام ودیعه مسکن از ۲۶ خردادماه آغاز شد و تمام متقاضیان واجد شرایط مسکن که در سامانه tem.mrud.ir ثبت‌نام کرده‌اند، اکنون یا منتظر پاسخ استعلام خود هستند با به نظام بانکی معرفی شده‌اند.

همچنین شایان ذکر است که سقف تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در منطقه شهری تهران ۷۰ میلیون تومان، سایر کلان‌شهرها (شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت یعنی شهرهای مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه) ۴۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۲۵ میلیون تومان است. همچنین، متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متاهل یا سرپرست خانوار باشند.

متقاضیان همچنین باید دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند.

چنانچه متقاضی تا حداکثر ۲ هفته از تاریخ معرفی به شعب بانکی نسبت به تکمیل مدارک خود و ضامنان اقدام نکند، درخواست متقاضی رد می‌شود.

انتهای پیام

آخرین اخبار حوزه مسکن را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20289

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com