جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت هایما در بازار

قیمت هایما در بازار چقدر است؟

01:59۰

برای اولین بار فروش نقدی بدون قرعه‌کشی هایما توسط ایران‌خودرو با قیمت ۶۷۵ میلیون تومان از امروز آغاز می‌شود اما قیمت هایما در بازار چقدر است؟

به گزارش اسپات نیوز، امروز قرار است برای اولین بار فروش نقدی بدون قرعه‌کشی توسط ایران‌خودرو انجام شود و خودرو هایما s7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک با قیمت ۶۷۵ میلیون تومان به مشتریان فروخته شود. اما این خودرو در بازار چقدر قیمت دارد؟

بیشتر بخوانید:

بررسی سایت‌های آنلاین فروش خودرو نشان می‌دهد، هایما s7 توربو در بازار تا ۷۹۰ میلیون تومان و قیمت هایما s7 پلاس توربو تا ۸۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در طرح ایران خودرو که از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه هفتم شهریور ماه آغاز می‌شود، تا زمان تکمیل ظرفیت امکان فروش وجود دارد و برنده این طرح ارزان‌فروشی کسانی هستند که زودتر بتوانند ثبت نام کنند. برندگان ۹۰ روز دیگر می‌توانند این خودرو را تحویل بگیرند. با این روند با توجه به قیمت امروز در بازار این خودرو ۱۴۵ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار به فروش خواهد رسید.

انتهای پیام

آخرین اخبار حوزه خودرو را در کانال تلگرام «اسپات نیوز» دنبال کنید.

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20283

327 نوشته
در دنیایی زندگی می‌کنیم که اخبار تعیین‌کننده بسیاری از معادلات جهانی هستند؛ حالا که در این راه قدم نهاده‌ام، انعکاس صحیح وقایع را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com