جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بلیت سینما

بلیت سینما تا پیش از افطار نیم‌بها شد

02:00۰

بنابر آخرین تصمیم شورای صنفی نمایش، بلیت سینماهای کشور در ماه مبارک رمضان تا ساعت ۱۹ نیم‌بها شد.

به گزارش اسپات نیوز، بلیت سینماهای کشور در ماه مبارک رمضان تا ساعت ۱۹ نیم‌بها شد.

بدر جلسه روز گذشته ۱۴ فروردین‌ماه شورای صنفی نمایش مقرر شده است که بلیت سینماهای سراسر کشور در ماه رمضان تا ساعت ۱۹ نیم‌بها باشد.

آمار مخاطبان نوروزی سینما در کشور

مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر با اشاره به رشد مخاطبان سینماهای این موسسه گفت: نوروز امسال در سینماهای موسسه تصویر شهر شاهد رشد مخاطب و افزایش فروش فیلم ها بودیم که در مقایسه با سال گذشته، آمار مخاطبان افزایش بسیار چشمگیری داشته است.

سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی، رنگ بندی استان و ظرفیت پنجاه درصدی سینماها استقبال مخاطبان چندان رضایت بخش نبود ولی نوروز امسال تعداد ۵۳ هزار و ۵۰۰ نفر در سینماهای این مجموعه به تماشای فیلم ها نشستند.

اکبرشاهی ادامه داد: موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسئولیت اداره چهار پردیس سینمایی را برعهده دارد که پردیس سینما گالری ملت با ۱۲ سالن نمایش، سینماهای راگا و تماشا در منطقه شهرری و یافت آباد هر کدام با سه سالن نمایش و پردیس سینمایی رازی در میدان گمرگ با ۲ سالن نمایش میزبان شهروندان و علاقمندان به سینما بوده است.

وی گفت: با برنامه ریزی که امسال انجام دادیم تصمیم گرفتیم که قیمت بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی که در منطقه ۱۱ شهرداری تهران واقع شده است را افزایش ندهیم و این سینما همانند سال گذشته در تمام ایام هفته بلیت را با بها ۱۵ هزار تومان به مخاطبان ارائه می دهد. که این نکته یکی از مهمترین عوامل افزایش اقبال مخاطبان در منطقه جنوب شهر تهران بوده است.

اکبرشاهی تصریح کرد: ما امسال کوشیدیم ظرفیت هر سینما، قابلیت فیلم ها در جذب مخاطب، گرایش مردم هر منطقه و توان هر سینما برای جذب حداکثری تماشاگر را بسنجیم و بر اساس این مولفه ها، سینماها را مدیریت کردیم.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر در پایان گفت: فروش قابل قبول فیلم‌ها در آغاز سال ۱۴۰۱ و قرن جدید نویدبخش روزهایی خوب برای سینمای ایران است. امیدوارم استقبال مخاطبان از فیلم ها ادامه داشته باشد و امسال، رونق به سالن‌های سینما بازگردد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20702

491 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com