جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ساعت جدید طرح ترافیک

ساعت طرح ترافیک تهران تغییر کرد؛ برنامه جدید چیست؟

01:35۰

شورای ترافیک تهران در آخرین جلسه خود (دیروز)، ساعت جدید آغاز و پایان طرح ترافیک تهران را اعلام کرد.

به گزارش اسپات نیوز، بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران زمان اجرای طرح ترافیک تهران در صبحگاه و بعدازظهر تغییر کرده است؛ به این ترتیب که ساعت شروع اجرای طرح ترافیک تهران از امروز، دوشنبه ۱۵ فروردین به ۶:۳۰ و ساعت پایان آن به ۱۷ تغییر کرده است.

پیش از این مصوبه، زمان اجرای طرح ترافیک تهران از آبان پارسال تا پایان اسفند ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷:۳۰  بود. بنا بر اعلام مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تغییر نیم ساعته اجرای طرح ترافیک تهران در بعد از ظهر تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

اما آن‌‌طور که پیش‌‌تر وعده داده شده بود مقرر شده زمان صبحگاهی شروع اجرای این طرح با توجه به بازگشایی حضوری مدارس و مراکز آموزشی از یک‌‌سو و بازگشت ساعت کار ادارات به وضعیت عادی بازتنظیم شود.

به این ترتیب از امروز شروع طرح ترافیک  تهران به روال پیش از کرونا ساعت ۶:۳۰ خواهد بود و فعلا تا پایان ماه رمضان زمان پایان این طرح ساعت ۱۷ تعیین شده است. در صورتی که پس از اتمام ماه رمضان، درباره تغییر زمان پایان طرح ترافیک اطلاع‌‌رسانی شود، باید منتظر تغییر این زمان به ساعت ۱۹ باشیم؛ کمااینکه روال پیش از شیوع کرونا این بود که در نیمه اول سال بازه اجرای طرح ترافیک تهران تا ساعت ۱۹ ادامه داشت و در نیمه دوم سال به ۱۸ کاهش پیدا می‌کرد. طبعا اتخاذ هر تصمیم جدیدی در این رابطه از سوی مدیران ترافیکی شهر اطلاع‌‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20685

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com