جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

رتبه‌بندی معلمان

رتبه‌بندی معلمان تا پایان خردادماه اجرایی می‌شود

کمتر از یک دقیقه۰

در حالی که اعتراضات نسبت به طرح رتبه‌بندی معلمان طی ماه‌های اخیر بالا گرفته، رئیس کمیسیون آموزش مجلس از اجرایی شدن طرح رتبه‌بندی معلمان تا پایان خردادماه خبر داد.

به گزارش اسپات‌نیوز، پس از مدت‌ها ابهام و بلاتکلیفی، بالاخره وضعیت ابلاغ آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان مشخص شد.

علیرضا منادی سپیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به تصمیمات گرفته شده پیرامون بهبود وضعیت معلمان، گفت: «یکی از این گام‌ها قانون رتبه‌بندی معلمان بود که در این سال‌ها اتفاق افتاد، پیگیری نمایندگان باعث شد دولت قبلی با عجله لایحه را تقدیم مجلس کند.»

وی با بیان این‌که معلمان براساس قانون رتبه‌بندی، جایگاه مشخصی پیدا کرده‌اند و تحولی بزرگ شروع شده است، افزود: «برای اجرای این طرح، ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است. با این لایحه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا پنج میلیون تومان حقوق معلمان افزایش می‌یابد.»

منادی‌سپیدان از ابلاغ این آیین‌نامه اجرایی از سوی دولت در ۲۵ اردیبهشت‌ماه خبر داد و تصریح کرد: «ابلاغ این آیین‌نامه باعث می‌شود در ماه آتی یعنی تا آخر خرداد، رتبه‌بندی معلمان معلوم شود.»

نماینده مردم تبریز در پایان عنوان کرد: «اعتلای آموزش و پرورش و اجرای صحیح رتبه‌بندی معلمان به خوبی انجام شود.»

انتهای پیام

منبع
تسنیم
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=20743

490 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com