جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

دستگیری کلاهبردار

حکم بازداشت نماینده‌های شرکت آمیتیس صادر شد

01:23۰

بعد از انتشار گزارشی تفصیلی درباره ماجرای کلاهبرداری شرکت آمیتیس و اکبر داداشی توسط برخی رسانه‌ها، اکنون خبر صدور حکم بازداشت نمایندگان استانی این شرکت در سطح کشور منتشر شده است.

به گزارش اسپات نیوز، از ماجرای کلاهبرداری شرکت آمیتیس و موسس آن اکبر داداشی که اکنون فراری است، مدت زیادی می‌گذرد. این کلاهبرداری عظیم که ارزیابی می‌شود اکنون حدود ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه مردم مشخص نیست چه شده است، یکی از بزرگ‌ترین کلاهبرداری‌های ایران به شمار می‌رود.

با توجه به اینکه ماجرای کلاهبرداری اکبر داداشی و شرکت آمیتیس به شکل درستی رسانه‌ای و منتشر نشده بود، در کنار توجهی که قوه قضاییه به آن داشت، گزارشی تفصیلی، به دلیل کمکی حتی کوچک به مالباختگان تهیه و منتشر شد.

حال بعد از گذشت حدود سه روز از انتشار این گزارش، بر اساس منبعی موثق، امروز دستور بازداشت نماینده‌های شرکت آمیتیس در شهرهای مختلف صادر شده است.

محمد مهدی مخبریان نژاد، بازپرس پرنده آمیتیس با منتشر کردن استوری از پیگیری جدی‌تر این پرونده خبر داد.

بنابر حسب اطلاعات موثق، بازداشت نمایندگان از امروز آغاز شده و احدی، یکی از نمایندگان شرکت فرداد کار آمیتیس، راهی زندان اوین شده است. یکی دیگر از این نمایندگان نیز با قرار تامین کیفری بازداشت شده است. همچنین نماینده تهران نیز دستگیر و روانه زندان شده است.

قبل از این، بازپرس این پرونده با منتشر کردن دو استوری اینستاگرامی بر ضرورت طرح شکایت از نمایندگان استانی و سرعت بخشیدن در این امر ارشاد و تاکید کرده بود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=21416

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com