جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت آپارتمان‌های نارمک متری چقدر است؟

02:00۰

نارمک یکی از محله‌های پرطرفدار شرق تهران برای سکونت است، به‌طوری که متقاضیان خرید مسکن همواره در حال استعلام قیمت‌های آن هستند.

به گزارش اسپات نیوز، نارمک محله قدیمی و خوش‌آب‌وهوا با دسترسی‌های آسان و گسترده است. پس طبیعی است که خرید خانه در نارمک و هدف سکونت در این منطقه از کلان‌شهر تهران، پرطرفدار باشد. قیمت خرید خانه در این محله با توجه به کوچه و خیابان‌ها، نوساز یا قدیمی‌ بودن ساختمان‌ها فرق دارد.

یک مشاور املاک با اشاره به این که قیمت خانه در این منطقه از متری ۴۰ میلیون تومان تا متری ۷۰ الی ۸۰ میلیون تومان متغیر است، افزود: «بستگی به نوساز بودن یا قدیمی بودن خانه دارد. همچنین از دیگر فاکتورهای مهم می‌توان به محل قرار گیری ملک اشاره‌ کرد.»

وی با یک مثال از آپارتمان‌های نارمک ادامه داد: «واحدی نوساز در نارمک با متراژ ۱۳۶ متر و ۳ اتاق خواب قیمتی حدود ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.»

این صاحب بنگاهی با اشاره به اینکه مناطقی مثل مهر، مدائن، سردشت، حاجی‌صادقی، میدان‌صدر و هفت‌حوض ارزش بیشتری را برای خرید ملک در نارمک دارند، گفت: «قیمت زمین‌هایی که سال‌های زیادی از ساخت آن‌ها گذشته باشد، به شرط این‌که بازسازی شده باشند، از متری ۵۵ میلیون تومان شروع می‌شوند.»

وی در ادامه درباره زمین‌های نوسازی که اوقاف داشته باشند، از این که متری ۴۰ میلیون تومان قیمت دارند، خبر داد.

او در مثالی دیگری از فروش واحد آپارتمان در نارمک گفت: «واحدی دیگر که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد با متراژ حدود ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.»

طبق گزارشات تهیه شده از مشاورین‌املاک این منطقه، اکنون، بهترین زمان‌ برای خرید خانه است و در ماه‌های آینده بازار وارد رکود نسبی می‌شود.

بنابراین دقت داشته باشید این ارقام بر اساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های گفته شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=21413

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com