جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ساعت طرح ترافیک

ساعات طرح ترافیک در تهران بدون تغییر باقی ماند

01:29۰

بنابر تصمیم شورای حمل‌و‌نقل و ترافیک، ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر باقی می‌ماند.

به گزارش اسپات نیوز، ساعات طرح ترافیک در تهران بدون تغییر (۰۶:۳۰ تا ۱۷:۰۰) باقی ماند.

هفتادو چهارمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک تهران امروز چهارشنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار و نمایندگان دستگاه های مسئول در حوزه حمل و نقل شهری برگزار شد.

اولین دستور جلسه بررسی اثرات ترافیکی احداث تونل شهید متوسلیان (امتداد جنوبی بزرگراه شهید صیاد شیرازی) بود و در ابتدای بررسی این دستور، بخشی از مطالعات جامع حمل و نقل شهری و بازنگری های انجام شده در این بخش تشریح شد.

در ادامه این جلسه، عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره جزئیات فنی تونل نیز توضیحاتی داد.

در پایان دستور، تونل شهید متوسلیان مشروط به تامین منابع خارج از بدنه شهرداری تهران به تصویب رسید، تونل شهید متوسلیان به طول ۸،۹ کیلومتر به ۳ محور دسترسی پیدا می‌کند.

تصمیم‌گیری درباره ساعات محدوده های ترافیکی شهر تهران به عنوان دومین دستور جلسه در هفتادوچهارمین جلسه شورای ترافیک شهر تهران مطرح شد.

بر اساس آنچه سایت شهر متعلق به شهرداری تهران اعلام کرده است، در آغاز بررسی این دستور عمار سعیدیان‌فر معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل‌ونقل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک، گزارشی از سابقه محدودیت‌های ترافیکی در سال‌های گذشته و آمار تردد در محدوده‌های ترافیکی از زمان تغییر ساعات کار اداره‌های تهران ارائه کرد و در نهایت ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر (۰۶:۳۰ تا ۱۷:۰۰) باقی ماند.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=21529

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com