جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سردار آزمون سفیر فروشگاه هفت

سردار آزمون به‌عنوان سفیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت معرفی شد

02:00۰

در آستانه جام جهانی و در سومین حضور پیاپی تیم ملی ایران در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال جهان، سردار آزمون ستاره تیم ملی به‌عنوان سفیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت معرفی شد.

به گزارش اسپات نیوز، دوشنبه ۳۰ خرداد ماه در مراسمی در هتل اسپیناس پالاس، مراسم آغاز همکاری سردار آزمون به‌عنوان سفیر برند فروشگاه‌های هفت با حضور مدیران گروه اقتصادی گلستان و نمایندگان رسانه‌ها و مهمانان ویژه برگزار شد.

سردار آزمون ۲۸ ساله، ستاره فوتبال ایران است که در پست مهاجم برای تیم‌هایی مانند بایرن لورکوزن آلمان و تیم ملی ایران بازی می‌کند. او اکنون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است و سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران نیز به شمار می‌رود.

همچنین،  ویژگی‌های فردی و شخصیت حرفه‌ای آزمون، مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت را به این باور رساند تا در آستانه جام جهانی او را به‌عنوان سفیر برند «هفت» که از شرکت‌های جوان، مدرن، چابک و روبه‌رشد گروه اقتصادی گلستان است، انتخاب کنند تا شایستگی‌های سردار بازتاب‌دهنده خصوصیات متفاوت، حرفه‌ای و برتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت در صنعت رو به پیشرفت خرده‌فروشی در ایران باشد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت از سال ۱۳۹۳ با هدف استانداردسازی و مدرن‌سازی شبکه خرده فروشی در کشور آغاز به کار کرد تا به پشتوانه تجهیزات لجستیکی به روز، نیروی انسانی متخصص و طراحی حرفه‌ای فروشگاه‌ها، با کیفیت‌ترین محصولات را با به‌صرفه‌ترین قیمت به ایرانیان ارائه دهد تا آنچه شایسته مردم ایران است در اختیارشان قرار دهد و اصل مشتری‌محوری را به درستی رعایت کند.

در این رابطه، این شرکت با دارا بودن زیرساخت‌های لجستیکی پیشرفته خود، طرح توسعه را در سرتاسر کشور در سه سطح فروشگاهی تخفیفی، سلامت، توریستی و VIP در برنامه سال ۱۴۰۱ خود به عنوان اصلی‌ترین موضوع قرارداده است.

فروشگاه‌های هفت که استراتژی‌های اصلی خود را بر محورهای ارتقای سطح زندگی و رفاه مستمر مردم ایران و ارتقای مستمر قابلیت اعتماد ملی بنا نهاده است، انتخاب سردار آزمون را به‌عنوان ستاره‌ای ملی، محبوب و روبه‌رشد مورد توجه قرار داده است، چرا که همواره در تلاش برای پیشرف  و ترقی بوده است.

اینک در سال برگزاری بیست‌ودومین دوره جام جهانی فوتبال با آرزوی موفقیت تیم ملی ایران در این رقابت‌ها، سردار آزمون در کنار برند هفت جلوه‌ای تازه و متفاوت را برای مردم و مشتریان جدید و وفادار هفت به ارمغان خواهد آورد که تاکیدی خواهد بود بر پویایی، تخصص، محبوبیت و رو به رشد بودن برند هفت.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=21822

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com