جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

رتبه‌بندی معلمان

نتایج آزمون استخدامی معلمان اعلام شد

02:26۰

نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

به گزارش اسپات نیوز، نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده شد و پذیرفته‌شدگان این آزمون از روز دوشنبه ۶ تیرماه می‌توانند برای مصاحبه به استان شغل محل مورد تقاضا مراجعه کنند.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ‌های برگزاری ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) به وزارت مذکور، روز جمعه سوم تیر ۱۴۰۱ در سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

از این رو، در صورتی که متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش باشند، مکلف  هستند برای اقدامات بعدی در تاریخ شنبه چهارم تیرماه ۱۴۰۱ به آدرس درگاه اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها مراجعه و بر اساس توضیحات و زمان‌بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم به عمل آورند.

به علاوه، مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز شده و حداکثر تا روز سه‌شنبه ۲۱ تیرماه، طبق زمان‌بندی‌ اعلام‌شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا)، پایان خواهد یافت.

بر اساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام‌شده برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

مصاحبه استخدامی صرفاً در مهلت تعیین شده مندرج در این اطلاعیه امکان پذیر بوده و مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام‌شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها، تحت هر شرایطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

در صورت تایید شدن مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی به عمل خواهد آمد. در ضمن، پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته‌شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه‌های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی، به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد.

داوطلبان در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال درباره نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ دهم تیرماه ۱۴۰۱ در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org مراجعه نمایند.

از این رو، تاکید می‌شود از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=21869

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com