جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

هلدینگ ارنیکا

تولید تفکر دانش‌بنیان در «هلدینگ ارنیکا»

01:31۰

هلدینگ ارنیکا در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت نقش شرکت‌های دانش‌بنیان، مشخص کردن شاخص‌های دانش‌بنیانی و همچنین نام‌گذاری سال جدید با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» حمایت و همراهی این شرکت‌ها را در زمره اولویت‌های خود در سال ۱۴۰۱ خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ ارنیکا، هر چند سخنرانی‌های مقام معظم رهبری در مورد شرکت‌های دانش‌بنیان طی ماه‌های گذشته، حکایت از تسلط ایشان بر صنایع و کسب‌وکارهای این حوزه داشت، اما نام‌گذاری سال جاری با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» حکایت از اهمیت این حوزه در اقتصاد و نگاه ایشان دارد.

هلدینگ ارنیکا به‌عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ فناور و نوآور کشور،  ۴ شرکت دانش‌بنیان در حوزه‌های اقتصاد دیجیتال، الکترونیک و اینترنت اشیاء را در زیرمجموعه‌های خود دارد و همین امر سبب شده تا این هلدینگ، حمایت و همراهی شرکت‌های دانش‌بنیان را افزایش و پشتیبانی از دانش بنیان ها را در زمره اولویت‌های خود در سال ۱۴۰۱ قرار دهد.

هلدینگ ارنیکا به عنوان یکی از فعالان حوزه دانش بنیان مسئولیت خطیری را در ایجاد تحول در بستر مهارت‌های نوظهور و به روز شدن فناوری‌ها روی دوش خود حس می‌کند و در این راستا علاوه بر ثبت و راه اندازی و حمایت از شرکت های دانش بنیان، بسط و گسترش تفکر دانش بنیان را به مثابه کاشتن درخت در بستر هموار میهن عزیزمان ایران در دستور کار قرار داده است.

گفتنی‌است، این مجموعه بزرگ اقتصادی در صدد شناسایی، حمایت و تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور است که اخبار مربوط به آن در آینده‌ای نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد. پایان خبر/

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=22008

493 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com