جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

وام ۲۰۰ میلیون تومانی

اعطای وام ۲۰۰ میلیون تومانی به یارانه‌بگیران

01:46۰

در شرایطی که بانک‌ها برای اعطای تسهیلات بانکی رویه سختگیرانه‌ای را در پیش گرفتند، ماجرای دریافت وام با یارانه ۳۰۰ هزارتومانی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان چیست؟

به گزارش اسپات نیوز، در شرایطی که بانک‌ها برای دریافت تسهیلات رویه‌ای سختگیرانه‌ای را در پیش گرفتند، خبر اعطای وام ۲۰۰ میلیونی بدون وثیقه به یارانه‌بگیران، بیش از هر زمان دیگری باورناپذیر‌تر می‌شود.

این درحالی است که در روزهای اخیر نه‌تتها هیچ خبری مبنی بر پرداخت وام به یارانه‌بگیران و یا مکلف شدن بانک‌ها به اعطای تسهیلات منتشر نشده، بلکه برخی از رسانه‌ها نیز تکذیب این مطالب را منتشر کردند.

البته با در نظر گرفتن تعداد بسیاری از افرادی که در صفوف طولانی برای دریافت ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه یا معوقات آن در بلاتکلیفی به سر می‌برند، پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان وام منطقی به نظر نمی‌رسد. با این وجود، هنوز قانونی در این خصوص مصوب نشده است.

ماجرای وام ۲۰۰ میلیونی بدون وثیقه چیست؟

در سال گذشته رئیس‌جمهور و وزیر اقتصادش از برنامه جدیدی برای پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن رونمایی کردند که اجرای این برنامه تا به امروز با مقاومت بانک‌ها به صورت دیگری انجام می‌شود.

البته اگر خواهان چنین تسهیلاتی بودید، تاکنون با مراجعه به بانک‌ها مطلع شده‌اید که این تسهیلات تنها به تعدادی از کارمندان رسمی دولت‌، بازنشستگان و افراد شاغل در بنگاه‌های اقتصادی تعلق می‌گیرد.

در بیشتر مواقع، شعب بانک‌ها داشتن حساب فعال از سوی مشتری و سپرده‌گذاری رقم سنگین که با شرایط متقاضیان در تضاد است را لازمه پرداخت چنین تسهیلاتی می‌دانند.

در آخر توجه داشته باشید که اگر این خبر را از جایی خواندید که می‌توان با یارانه ۳۰۰ هزارتومانی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام بانکی دریافت کنید، جوانب احتیاط را رعایت کنید که مبادا در دام سودجویان گرفتار نشوید.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=22719

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com