جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت شاسی بلند

تغییر قیمت شاسی بلند مونتاژ ایران خودرو تکذیب شد

02:00۰

مدیرعامل ایران خودرو شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره تغییر قیمت شاسی بلند چینی مونتاژ این شرکت را تکذیب کرد.

به گزارش اسپات نیوز، با شروع عرضه برخی خودروهای داخلی در بورس کالا بازار شایعات درباره تغییر قیمت کارخانه و حواله این خودروها نیز داغ شده است. مدیرعامل ایران خودرو به این شایعات واکنش نشان داد و ضمن تکذیب هر گونه تغییر قیمت حواله خودروهای شاسی بلند این شرکت، آنها را حاصل جو سازی واسطه ها دانست.

اخبار مرتبط و پربازدید را بخوانید:

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این که همانطور که قبلا نیز اعلام کرده‌ایم، ایران‌خودرو در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان عمل می کند، اظهار کرد: بر این اساس، این شرکت خودروهای هایما S۵ و S۷ را با قیمت زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل می دهد.

مهدی خطیبی ضمن تاکید بر اینکه مشتریان و حواله‌داران به هیچ‌وجه نبایست تحت تاثیر شایعه‌ها و فضاسازی‌ها درباره تغییر قیمت شاسی بلند های این شرکت قرار گیرند، صریح کرد: آنچه برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است تامین نظر مشتریان و مصرف‌کنندگان واقعی است و در این مسیر تمام تلاش ما بر این است تا از هرگونه نارضایتی‌ها جلوگیری شود.

این مدیر صنعت خودروسازی کشور ضمن اشاره به جریان‌سازی و شبهه‌افکنی شبکه‌های دلالی در سطح بازار خودرو، گفت: گروه صنعتی ایران‌خودرو در چارچوب آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو، در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌داران هایما و رفع نگرانی آن‌ها، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌های قبل از مشتریان دریافت می‌شود.

وی این را هم گفت که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود؛ قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23291

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com