جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

پیش بینی قیمت شیبا اینو ۲۰۲۲-۲۰۲۵/ SHIB تا کجا صعود خواهد کرد؟

03:00۰

شیبا اینو (SHIB) در زمره ارزهای دیجیتالی است که در دوسال گذشته سریع ترین نرخ رشد را داشته است. با عرضه Shibarium به زودی و همچنین بازی آینده Shiba Eternity، انتظار می‌رود این توکن تا پایان سال ۲۰۲۲ همچنان به رشد خود ادامه دهد.

به گزارش اسپات نیوز، بسیاری از سرمایه گذاران امیدوارند که SHIB در آینده در نهایت به ۰.۰۱ دلار برسد، با این وجود، ما در حال حاضر با آن نقطه عطف فاصله داریم. ما در حال پیش بینی میزان رشد SHIBاز هم‌اکنون تا سال ۲۰۲۵ هستیم.

شیبا اینو تا سال ۲۰۲۵ چقدر می ارزد؟

با رشد SHIB به عنوان یک روش پرداخت، انتظار میرود تا پایان سال جاری شاهد افزایش ۰.۰۰۰۰۳۰ قیمت دلار باشیم. اگر به روند فعلی SHIB نگاه کنیم، می‌توانیم شاهد ادامه افزایش ارزش در چند سال آینده باشیم.ما قبلاً پیش‌بینی کرده بودیم که تا سال ۲۰۲۷، SHIB می‌تواند به ۰.۰۰۱ دلار برسد.

در این بین، SHIB احتمالاً به مرز ۰.۰۰۰۱ دلار خواهد رسید همچنین چندین سایت پیش بینی قیمت SHIB را طی چند سال آینده تا سال ۲۰۳۰ پیش بینی کرده اند. ارزش اکثراً  سکه ها از جمله TradingEducation همانطور که قابل مشاهده است ارزش سکه بین ۰.۰۰۱ تا ۰.۰۰۲ دلار است. سد سنت برای دارندگان رویای دور باقی مانده است، با این حال، سکه مطمئنا به رشد خود ادامه خواهد داد. اگر به الگوی دو سال گذشته نگاه کنیم، SHIB روند یکنواختی نداشته است، تا حدی به سقوط کریپتو در ماه می ۲۰۲۲ و سایر سقوط ها از سال ۲۰۲۰ نزدیک بوده است.

اعلام چندین باره  سقوط بیت کویین:

بیت کوین در سال ۲۰۰۹ توسط ساتوشی ناکاموتو راه اندازی شد و در زمان آغاز به کار زیر ۰.۰۱ دلار ارزش داشت. بیت کوین در سال ۲۰۰۹ توسط ساتوشی ناکاموتو راه اندازی شد و در زمان آغاز ارزشی کمتر از ۰.۰۱ دلار  داشت و تنها تعداد انگشت شماری از مردم در بیت کوین سرمایه گذاری کردند زیرا این رمزارز در مقایسه با سرمایه گذاری های سنتی “خطرناک” تلقی می شد اما آن‌هایی که در آن زمان سرمایه‌گذاری کردند، با افزایش قیمت بیت‌کوین هر سال و رسیدن به نقاط عطف جدید، تبدیل به میلیونر شدند.

با این حال، BTC به دلیل نوسانات شدید با قیمتی که می تواند سرمایه گذاران را عصبانی کند، شناخته شده است.از این رو، چندین رسانه جریان اصلی بیت کوین را چندین بار در طول اصلاح قیمت «مرده» اعلام کرده‌اند. این مقاله اقدام به فهرست تعداد دفعاتی را که رسانه ها بیت کوین را در ۱۴ سال گذشته مرده اعلام کرده میکند.

بیت کوین چند بار مرده اعلام شد؟

داده‌های ۹۹Bitcoins حاکی از آن است که بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۲۲، رسانه های اصلی ۴۶۱ بار بیت‌کوین را مرده اعلام کرده‌اند. یعنی هر سال ۳۶ بار . همچنین، اکنون که بازارهای کریپتو در شرایط نزولی قرار دارند، فقط در سال ۲۰۲۲، سقوط بیت کوین ۲۱ بار اعلام شد.این داده ها از ژانویه تا ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ گرفته شده است.

حتی در طول دوره صعودی سال گذشته که بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی ۶۹,۰۴۴ دلار رسید، فقط در سال ۲۰۲۱ آگهی درگذشت آن ۴۷ بار منتشر شد. مرده اعلام شدن بیت کوین هم در طول دوره صعودی و هم در بازارهای نزولی اتفاق افتاده است. داده‌های جکیس در توییتر نشان می‌دهد که هر بار که سقوط بیت‌کوین اعلام می‌شود، قیمت کریپتو برای مدت کوتاهی افزایش یافته است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23382

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com