جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

یک شاسی بلند دیگر چهارشنبه در بورس به فروش می‌رسد

02:00۰

طرفداران خودروهای شاسی بلند می توانند روز چهارشنبه ۳۰ شهریور در بورس کالا یک مدل نسبتا پرطرفدار از این خودروها را خریداری کنند.

به گزارش اسپات نیوز، انتقادات از فروش خودرو در بورس کالا کماکان ادامه دارد و برخی کارشناسان معتقدند این کار فقط به گرانفروشی خودرو صورت قانونی داده است. سیاهکلی نماینده مجلس نیز از وزیر صنعت خواسته فروش خودرو در بورس را متوقف کند چرا که در هیچ کشوری از دنیا بورس مکانی برای تک فروشی نیست.

به هر شکل وزارت صنعت کار خود را بدون توجه به این انتقادات پیش می برد و طبق آخرین اطلاعیه سامان بورس کالای کشور، روز چهارشنبه هفته جاری مصادف۳۰ شهریور ٣٨ خودروی دیگنیتی سفید (تریم مشکی)، ٣٨ خودروی دیگنیتی سفید (تریم قرمز)، ٣٨ خودروی دیگنیتی مشکی (تریم مشکی)، دیگنیتی مشکی (تریم قرمز) هر یک با قیمت پایه ٨٢١ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.
شایان ذکر است هفته های گذشته نیز ایران خودرو شاسی بلند مونتاژی خود را در بورس عرضه کرده بود.

جزئیات ثبت نام شاسی بلند دیگنیتی در بورس کالا

۱- میزان پیش پرداخت برای خرید خودرو دیگنیتی محصول بهمن موتور در بورس کالا ۳۰% قیمت پایه است.

۲- هر کدملی تنها مجاز به ثبت سفارش خرید ماشین دیگنیتی بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است.

۳- صدور سند و شماره گذاری خودرو دیگنیتی از بورس کالا فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

۴-خریداران خودرو دیگنیتی از بورس کالا ملزم به واریز وجه هزینه های ذیل هم‌زمان با تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی می باشند که شامل : هزینه ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش به علاوه سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۳۹۴,۴۱۹,۰۲۷ ریال به شرح زیر است : مبلغ ۳۵۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال شامل:(هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری) هزینه هوشمندسازی کارت خودرو ۴۳۵,۰۰۰ ریال، هزینه خدمات پست ۵۰۰,۰۰۰ ریال، هزینه تولید پلاک و شماره گذاری ۲,۸۰۰,۰۰۰ریال، بیمه شخص ثالث ۳۷,۱۸۴,۰۲۷ ریال

گفتنی است؛ تاریخ تحویل خودرو دیگنیتی بهمن موتور ۳۰ آبان ۱۴۰۱ است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23393

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com