جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فروش وانت تک کابین و دو کابین و شاسی بلند زیر قیمت بازار

02:44۰

متقاضیان وانت های تک کابین ، دو کابین و یک مدل خودروی شاسی بلند تولیدی یکی از شرکت های خودروسازی کشور می توانند امروز و روز دوم مهرماه این خودروها را زیر قیمت بازار از بورس کالا ثبت سفارش کنند.

به گزارش اسپات نیوز، خرید خودرو به روش جدیدی که اخیرا بعد از مدتها بحث و بررسی از آن رونمایی شد هنوز در بین متقاضیان جا نیفتاده و فقط حرفه ای های بازار سرمایه که دستی بر آتش سهام و بورس داشته اند از کم و کیف این روش خرید خودرو آگاهی دارند.

با این وجود خرید خودرو از بورس کالا هم به تدریج جای خود را در میان مشتریان باز خواهد کرد و به روشی مرسوم تبدیل خواهد شد به خصوص که قیمت این خودروها در بورس زیر قیمت بازار تمام می شود. خودروهایی که فردا چهارشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ در بورس کالا به معرض فروش گذاشته می شود یک مدل شاسی بلند نسبتا لوکس چینی و  خودروهایی که دوم مهرماه به بورس می آید دو مدل وانت است که در اصل محصولی ژاپنی به شمار می روند اما سال هاست در ایران تولید و در واقع مونتاژ می شوند.

اخبار جذاب صنعت خودرو را بخوانید:

خودروی کره ای ایرانی پسند رُخ عوض کرد + تصاویر جدید

ایسنا درباره جزئیات این فروش که توسط خودروسازی بهمن انجام می شود نوشته است؛ چهارشنبه ٣٨ دستگاه خودروی شاسی بلند دیگنیتی سفید (تریم مشکی)، ٣٨ خودروی دیگنیتی سفید (تریم قرمز)، ٣٨ خودروی دیگنیتی مشکی (تریم مشکی)، دیگنیتی مشکی (تریم قرمز) هر یک با قیمت پایه ٨٢١ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان روی تابلوی بورس کالا می‌رود.

برای خرید خودرو دیگنیتی مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۹ شهریور بوده و میزان پیش دریافت خرید این خودرو به میزان ۳۰ درصد است. اشخاصی که پیشتر در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت. علاوه بر این هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه های روز انجام معامله را دارد.

بر اساس این گزارش بورس دوم مهرماه میزبان عرضه ١٧۵ دستگاه کارای تک کابین گروه بهمن با قیمت پایه ٢٩١ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان و ۱۲۱ دستگاه کارای دو کابین با قیمت پایه ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. برای خرید وانت کارا مهلت ثبت سفارش ساعت ۸:۳۰ روز شنبه ۲ مهر بوده و میزان پیش دریافت خرید محصول ۱۰ درصد است. شایان ذکر است؛ محدودیت تعدادی خرید و ثبت سفارش برای هر کد بورسی وجود ندارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23462

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com