جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

Gmail

اینباکس Gmail خود را برای انبوهی از پیام‌های سیاسی آماده کنید!

02:58۰

بنابر شنیده‌ها، گوگل قصد دارد در اقدامی بسیار عجیب، برخی پیام‌های سیاسی از منابع موثق را از لیست پیام‌های اسپم خود خارج کند.

به گزارش اسپات نیوز، برای یافتن اخبار ناامیدکننده در گوگل لازم به تحقیقات گسترده نیست.

اوایل تابستان امسال متوجه ساخت پروژه‌ای توسط گوگل شدیم که اقدام فاحشی به‌نظر می‌رسید.

در حالی که میلیون‌ها نفر از ما با اعتماد به فیلترهای‌ اسپم Gmail پوشه دریافت‌مان را‌ از پیام‌های بی‌فایده خالی نگه می‌داریم، گوگل اعلام کرده که با بلاک شدن پیام‌های سیاسی توسط فیلتر، موافق نیست و سیستمی را ایجاد کرده که می‌تواند پیام‌های سیاسی که توسط منابع موثق منتشر می‌شود را حفظ کرده و از بلاک شدن نجات دهد.

پس از دریافت تأییدیه FEC، این سیستم در نهایت قرار است این هفته آزمایش خود را آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

این شرکت می‌گوید که قصد دارد «تست کند که آیا این تغییرات تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد یا خیر» اما به عقیده بسیاری از کارشناسان، می‌توان همین الان به آن پاسخ داد و صرفه‌جویی در هزینه و زمان زیادی داشته باشیم.

این شرکت تلاش می‌کند بر قول خود تاکید کند که انصراف هنوز بسیار امکان‌پذیر است، اما باید منتظر بمانید تا گزارش هرزنامه آغاز شود و برای ابراز نارضایتی خود به دنبال «دکمه لغو اشتراک برجسته‌تر» بگردید – یک کلید باید به وضوح در اولین مورد مشخص‌کننده این پیام‌های هرزنامه که دریافت می‌کنید باشد.

در پایان، احتمالاً همان لحظه ظاهر شدن دکمه «لغو اشتراک» را فشار می‌دهیم، اما این موضوع باعث نمی‌شود که این یک پیشرفت ناامیدکننده تلقی شود. واضح است که گوگل در حال تلاش برای یافتن حد وسط خنثی در ای میان است، اما وقتی یکی از این طرف‌ها با عنوان «فرستنده ایمیل انبوه» شناخته می‌شود، شاید طرفداری از آن چیز بدی نباشد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23487

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com