جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فورد موستانگ ۲۰۲۴

فورد موستانگ ۲۰۲۴ با صفحه‌نمایش‌های تبلت‌شکل به بازار می‌آید

04:04۰

بنابر شنیده‌ها و تصاویر طرح‌های اولیه، فورد موستانگ ۲۰۲۴ با صفحه‌نمایش‌های تبلت‌شکل روانه بازار خواهد شد. اما ایا با وجود شکل و شمایل جدید صفحه نمایش مدل پایه، باز هم خریداران آن را دوست خواهند داشت؟

به گزارش اسپات نیوز، رسانه‌های اجتماعی و صفحات ردیت هنوز درمورد رونمایی فورد موستانگ ۲۰۲۴ در ۱۴ سپتامبر همهمه‌هایی دارند.

فورد تقریباً از هر زاویه‌ای موستانگ جدید خود را به دنیا نشان داد و زمان زیادی را صرف صحبت درباره موستانگ GT 2024 و GT Darkhorse کرد.

فورد موستانگ ۲۰۲۴

با این حال، یک موردی وجود دارد که ما هنوز چیز زیادی از آن ندیده‌ایم: فضای داخلی تریم پایه موستانگ. در حالی که فضای داخلی سایر تریم‌های موستانگ دارای شکل و شمایل منظمی است، مانند تغییر تم گیج‌های دیجیتال، ما اطلاعات زیادی درباره تنظیمات نمایشگر تریم پایه نمی‌دانیم.

با توجه به تصویر ارائه شده در گالری‌های داخلی که توسط فورد‌ یافتیم، به نظر می‌رسد نمایشگرهای داخلی سطح پایه موستانگ ۲۰۲۴ دارای دو نمایشگر بزرگ و تبلت مانند – در مقابل نمایشگرهای تریم بالاتر شبیه یک واحد بزرگ و منسجم – هستند.

فورد موستانگ ۲۰۲۴

اگر صادق باشیم، روش به کار برده شده برای نمایشگرها چندان زیبا به نظر نمی‌رسد تقریباً مانند این است که فورد فقط چند حفره در داشبورد ایجاد کرده و دو آی‌پد را در آن‌ها چسبانده است که انگار می‌توان آن‌ها را بیرون آورد و با خود حمل کرد.

بیشتر بخوانید:

فورد موستانگ ۲۰۲۴

در موستانگ‌های تریم بالاتر، خوشه گیج دیجیتال و صفحه نمایشگر اطلاعات بسیار به هم نزدیک‌تر هستند و در یک واحد ظاهراً پیوسته ادغام می‌شوند. یک حدس این است که نمایشگرها ممکن است کوچک‌تر از نمایشگرهای موجود در موستانگ GT 2024 یا Dark Horse باشند، اما تا زمانی که فورد مشخصات صفحه را منتشر نکند، نمی‌توانیم آن را تأیید کنیم.

فورد موستانگ ۲۰۲۴

اگر منصف باشیم، ما در واقع ۱۰۰ درصد مطمئن نیستیم که این تصویر شبیه مدل پایه فورد موستانگ ۲۰۲۴ است.

فورد موستانگ ۲۰۲۴

ممکن است این طرح نهایی نباشد، زیرا به نظر می‌رسد این تصویر از یک رندر مفهومی است. اما اگر فورد آن را در این گالری به نمایش نگذارد عجیب است. زمانی که فورد جزئیات بیشتری را در مورد مدل‌های تریم پایین‌تر به اشتراک بگذارد، ما هم اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

فورد موستانگ ۲۰۲۴

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23468

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com