جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

گوگل پیکسل ۷

پیش‌فروش گوگل پیکسل ۷ از ششم اکتبر آغاز می‌شود

03:39۰

بنابر شنیده‌ها، پیش فروش گوگل پیکسل ۷، جدیدترین تولید کمپانی گوگل از ۶ اکتبر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

به گزارش اسپات نیوز، مدتی است که می‌دانیم گوگل قرار است اقدام به معرفی کامل جدیدترین دسته از محصولات خود در رویدادی که فقط چند هفته دیگر برگزار می‌شود، کند‌.

در اوایل ماه اوت، شنیدیم که پیش‌سفارش‌ Pixel 7 و Pixel 7 Pro بلافاصله پس از رویداد آغاز می‌شود و اکنون، این آگهی گوگل شبهات مطرح‌شده را تأیید کرده است.

شما می‌توانید برای ثبت سفارشات خود جهت جدیدترین تلفن‌های گوگل از تاریخ ۶ اکتبر اقدام کنید.

در آگهی آپلود شده در یوتیوب با افرادی که گوگل آن‌ها را «صاحبان واقعی Google Pixel» توصیف می‌کند، مردم از Pixel 7 Pro تیره رنگ شگفت‌زده می‌شوند، طراحی دستگاه را تحسین می‌کنند و بازی‌گوشانه درباره ویژگی‌های جدید «بسیار محرمانه» و اینکه آیا می‌توانند گوشی جدید را بعد از معرفی آن، بلافاصله تهیه کنند یا خیر، می‌پرسند.

بیشتر بخوانید:

در انتهای این مراسم، Pixel 7 Pro رونمایی می‌شود و متن با چاپ ریز در پایین قاب، عبارت «پیش‌سفارش از ۶ اکتبر ۲۰۲۲» را نشان می‌دهد.

شایان ذکر است، علیرغم اینکه افرادی که از آن به عنوان «Pixel 7» یا حتی فقط «۷» یاد می‌کنند، آغاز پیش‌سفارش Pixel 7 Pro زودتر از پیش‌سفارش استاندارد Pixel 7 امری غیر عادی است. مطمئنا می‌توانید این موضوع را به عنوان تأییدیه‌ای برای سفارش بعد از معرفی آن درتاربخ ۶ اکتبر در نظر بگیرید.

در دسترس بودن تلفن منتخب شما هنوز تأیید نشده است اما بر اساس شایعات موجود احتمالا دو هفته بعد از تاریخ اعلام شده عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23506

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com