جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

پیش فروش خانه دولتی در تهرانسر کلاهبرداری است!

01:06۰

مسئولان حوزه مسکن در اطلاعیه ای هشدار داده اند که پیش فروش خانه های دولتی در تهرانسر توسط برخی سودجویان ، کلاهبرداری است.

به گزارش اسپات نیوز، نام تهرانسر اولین بار همراه با یک طرح دولتی تحت عنوان مسکن ویژه در رسانه ها در دولت احمدی نژاد مطرح شد. عضویت و مشارکت در مسکن ویژه مدتی موجب دردسر افرادی بود این طرح را برای خانه دار شدن انتخاب کردند اما به هر حال این طرح آنها را خانه دار کرد و تورم نیز کار را به جایی رساند که آپارتمان های ۶۰ و ۸۰ میلیونی مسکن ویژه تهرانسر اکنون به قیمت های حداقل ۳ میلیارد تومانی رسیده است!

اخیرا در فضای مجازی و حقیقی صحبت از طرح مسکنی دیگری در تهرانسر مطرح شده است و متقاضیان توسط واسطه ها و دلالان به پیش خرید آپارتمان های این طرح ترغیب می شوند.

ایسنا در این زمینه توضیحاتی به این شرح منتشر کرده است؛ در تهرانسر ۹۰۰ واحد نهضت ملی مسکن به صورت مشارکتی در حال ساخت است که پس از اتمام کار، دولت و بخش خصوصی هرکدام سهم خود را برمی‌دارند. سهم دولت با شرایط خاصی از طریق آگهی عمومی فروخته خواهد شد و به این صورت نیست که در بازار قابل خرید و فروش باشد.

خلیل محبت‌خواه ـ مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران- هم در اینباره گفته است: هنوز پروژه به اتمام نرسیده که متاسفانه یک عده دلال وارد بازار شده و به مردم می‌گویند یک پولی به ما بدهید تا این واحدها را برایتان بخریم. در حالی که این دلال‌ها اصلا مسئولیتی ندارند و خرید و فروش واحدها غیرقانونی است. از آن گذشته هنوز سهم طرفین مشخص نشده است.

وی با بیان این‌که شهروندان موارد تخلف را به ما گزارش دهند گفت: از مردم می‌خواهیم فریب سودجویانی که مدعی مالکیت یا واسطه‌ی فروش واحدهای نهضت ملی مسکن هستند نخورند.

این مقام مسئول تاکید کرد: شهروندان هیچ‌گونه پولی به حساب دلالان واحدهای نهضت ملی مسکن واریز نکنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23498

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com