جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

چرا قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس گران شد؟

02:00۰

خبرها و گزارش های میدانی از بازار خودرو حکایت از آن دارد که قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس در روزهای اخیر گران شده اما علت این گرانی چیست؟

به گزارش اسپات نیوز، در بازار خودروی ایران به دلیل عقب ماندن عرضه از تقاضا و تورمی که موجب کاهش روزانه ارزش پول می شود، دستاویز برای گرانی برخی خودروها همیشه در اختیار دلالان است.

قرعه گرانی این روزها به نام پژو ۴۰۵ جی ال ایکس اصابت کرده و واسطه ها شلعه های گرانی این خودرو را بالا کشیده اند. دستاویز و بهانه ای که برای گرانی این خودرو مطرح می شود توقف تولید آن است که بر اساس گفته های مدیرعامل ایران خودرو به زودی اتفاق می افتد. البته بد نیست بدانید پژو ۴۰۵ جی ال ایکس  مدتهاست از خط تولید ایران خودرو خارج شده و منظور مدیرعامل این شرکت توقف تولید پژو اس ال ایکس بوده است.

دنیای اقتصاد درباره روند قیمت ها در بازار خودرو گزارشی منتشر کرده و نوشته است؛ بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت خودروهای موجود در بازار است به طوری که در بین خودروهای پژو موجود در بازار قیمت پژو ۴۰۵ GLX بنزینی مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومانافزایش یافته است و به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است .

علاوه بر این قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز مدل ۱۴۰۰ نیز ۶ میلیون تومان افزایش یافته است و ۲۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و ۲۸۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

ضمنا سمند هم این روزها در کورس گرانی قرار گرفته به صورتی که قیمت سمند LX EF۷ مدل ۱۴۰۰ از ۳۱۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت سمند LX EF۷ دوگانه سوز مدل ۱۴۰۱ از ۴۲۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۳۹۰ میلیون تومان در روز گشته امروز به ۳۹۵ میلیون تومان رسیده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=23490

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com